Posilnenie imunity

silviia

sasa, RNG ma skutocne velmi nizke ceny a pokial je kvalita skutocne taka, ako je uvedene na vyrobkoch, tak FLP aj ked je dobra firma, myslim ze ta cena tam by mohla byt nizsia, a mimochodom, precitaj si aj pomocne latky a konzervanty.je to zaujimave. ale inak som s vyrobkami aj tvojej firmy celkom spokojna,ale RNG ponuka aj ine produkty :) a cenne rady a ma ozaj prehlad takmer vo vsetkom

sasa121

Takže pochopila som to správne, nebudeme tu rozoberať veci, chceš pomáhať ľuďom ja tiež,ty máš sklad a predajňu ja nie, v podstate sme na rovnakej úrovni, len ja som "dílerka"a ty poradca a predajca.Ty tiež musíš mať nejaký zisk, lebo ináč by si to nerobil,takže všetko je biznis, len s tým rozdielom, že ty dávaš za rozumnú cenu a o díleroch si myslíš, že zarábajú veľké sumy. Nie je to tak,aj keď nepochybne po Slovensku je už dosť MLM systém rozšírený,ale nie všetky spoločnosti sú férové.Tá,ktorú poznám ja je dobrá a dáva všetkým ľuďom možnosť sa zaregistrovať a nakupovať za tú istú sumu, ako distribútor.Neviem, či aj ty ponúkaš takú možnosť.A mimochodom tá registrácia je zadara!

RNG

Sasa, ked sa pozries vedla alebo na spodu (reklamy Google) na tejto stranke, najdes tam moje predajne doplnkov vyzivy.
Ja priamo nakupujem od velkovyrobcu v USA a priamo predavam na Slovensku zakaznikom.Tj vylucil som "dealerov", aby som mohol predavat za minimalne ceny.

sasa121

Milý RNG, chcem sa spýtať ako to myslíš s tým od veľkovýrobcu k zákazníkovi.Ty tiež, ak som dobre rozumela berieš veci z nejakej americkej firmy a sprostredkúvaš ľuďom, ty nie si tretia osoba_?Veď predsa všetci ľudia si nemôžu objednávať tovar z USA.Bez distribútorov to nejde.Ty keď mášpredajňu niekde, neviem kde ,odkiaľ si,tak to je ten tretí subjekt, cez ktorý to sprostredkúvaš.Alebo som to zle pochopila?

majka s.

ja som mala (a este mam da sa povedat) velmi slabucku imunitu (skoro ziadnu). bola som v kuse chora, do mojich 5 rokov som bola viac v nemocnici ako doma... problemy s dychacimi cestami a tak... vyklula sa z toho astma. alergologicka mi predpisala IMUNOR a ten mi tak zlepsil imunitu, ze si ho neviem vynachvalit. beriem ho uz mozno rok alebo tak nejak. ale je skvely. vaznu chorobu nepamatam kedy som mala (mam 19 rokov), astmaticky zachvat som mala mozno pred 3 rokmi alebo 4-mi, a je mi celkovo fajn. davam sa pravidelne uz asi 5-6 rokov ockovat proti chripke (i ked niektori hovoria, ze to neni dobre, ale ja som spokojna) a minuly rok som napr. prezila zimu uplne v pohode. mierne nachladnutie, na jar som bola ako rybicka (mierne unavena... ale to bola jarna unava), ale podstatne je, ze som bola zdrava. a pevne verim, ze ani tuto zimu nebudem, len sa musim naobliekat ako snehuliacik :o). takze odporucam IMUNOR. a teraz najblizsie chcem ist do lekarne a kupit si MEGACECKO. minuly rok bolo v akcii so ZINKOM. ale ako je to tento rok neviem. ale chcem si kupit este MEGACECKO. a ochranit sa pred chripkou aj takto. ale samozrejme... aj citron je super. tak si idem dat citron. ahojte :o)

danulka2

môžem ti len z vlastnej skúsenosti poradiť daj si vybrať krčné mandle. Moja dcéra bývala od 3rokov sústavne chorá, stačilo,že som jej dala pár krát pusu na ústa,alebo som olízala jej lyžičku a o pár dní bola chorá. Ja som mávala niekedy čapy na mandliach,no vyšetrenia a výtery boli negatívne. Nakoniec aj tak museli mandle von a za nimi som mala zlatého stafylokoka. Takže som bola dlhý čas bacilonosič a nechtiac som nakazila svoje dieťa. Po vybratí mandlí sa všetko zlepšilo o 100%. Plašili ma,že potom budem mávať zápaly priedušiek ale je to už asi 8rokov a priedušky som mala zapálené len raz a to pracujem v rizikovom prostredí. držím palce

RNG

To je dost nepravdepodobne, hoci uz som pocul par pripadov alergii-tak ako aj na ine potraviny. Su ludia s alergiou na kvasinky, ti maju problemu s kvasinkovym selenom, obcas niekdo poriadne nezapije tabletku a tie su silny koncentrat tak ho tlacia v bruchu(napr moja zena, ktora si myslela ze staci hlt vody miesto pohara...)
Vzdy si treba uvedomit, ze to nie su chemicke prostriedky, ale potravinove.
To je ten velky rozdiel proti liekom.
To ale neznamena, ze su niektore nie velmi ucinne, casto aj lepsie, nez lieky.A prave take sa snazim mat v predajni. Tak z 22 000 vyrobkov mojho dodavatela NBTY(velkovyrobca, predava pod vyse 15-timi maloobchodnymi menami aj pod velkoobchodnou, ktoru u neho kupujem) som si vyhliadol asi 150 podla mna najuzitocnejsich, ktore sa postupne snazim dostat schvalene na predaj na Slovensku. Od velkovyrobcu rovno zakaznikovi, bez distributorov a dealerov, aby bola cena co najnizsia.

silviia

RNG, myslela som skor, ci nrobia aj take veci ako napr. hnacky ci traviace problemy a tak . ako je to u liekov bezne sa vyskytujuce. Prave sa chystam k tebe do predajne...

RNG

Potravinove doplnky nemozu mat v predpisanych davkach bocne ucinky. Na to tu mame v USA velkeho mocneho strazneho psa, FDA. Ta by stiahla z trhu cokolvek aj len najmenej skodlive.To iste plati na schvalovanie na Slovensku, takze produkty v mojich predajniach vyhovuju dvojnasobnej kontrole.
Kontraindikacie s farmaceutickymi drogami pre niektore doplnky su, lebo zvysuju alebo znizuju ich ucinnost, co moze vyvolat problemy.
Zvysenie ucinnosti syntetickych farmaceutik vedie totiz aj k zvyseniu ich postrannych ucinkov. Preto sa lekari boja potravinovych doplnkov.
Napr velmi nebezpecna je kombinacia psychoterapeutik a grapefruitovej stavy.
Ale to pre to, ze samotne psychoterapeutika su skodlive, nie ze grapefruitova stava je zla.

Silvia, zaludok musi mat silnu zaludocnu kyselinu, inac nevieme stravit jedlo. Kto jej ma malo, potrebuje ju doplnit, inac je podvyziveny na niektore materialy. Plynnatost a pala su len neprijemne priznaky, skutocna skoda je strata kostnej hmoty, imunity a prudke starnutie.
Ani lubovnik, ani 5-HTP sami o sebe nemaju v odporucenych koncentraciach skodlive ucinky, len v kombinacii s niektorymi syntetickymi farmaceutikami.

silviia

RNG, prosim ta produkty od teba z predajne nemaju ziadne bocne teda vedlajsie ucinky? myslim negativne? napr. taky betain. ked je to kyselina, nevadi to telu, ked ma byt vpodstate zasadite prostredie v tele?
alebo 5-HTP, nema vedlajsie ucinky ako maju chemicke?lebo lubovnik nejake ma,
Ine produkty ma momentalne nenapadnu.
dik