Posilnenie imunity

vita

Ahojte, som si čítala niektoré z Vašich príspevkov kde ste radili ako zlepšiť imunitu. Sú to samé prípravky a doplnky víživy. Verím že su fajn a pomôžu ale je to finančne náročné hlavne pre študenta. Dá sa teda zlepšiť obranyschopnosť aj nejak onak? Bilinkami a tak?

Anett

Ahoj, mávala som problému s imunitou dlho rokov, každu zimu som mala angíny a zapal priedušiek. Začala som užívat prírodne doplnky vyzivy a tejto zime ma všetky choroby obysli. Ozvyte sa na môj e.mail ana.p@centrum.sk uvedte imunita a poslem Vam informacie o vyrobkoch. Som presvedcena, ze Vam pomôžu zbavit sa zdravotních problemov zapricinenych oslabenou imunitou.

RNG

silvia, zakony v USA nutia vyrobcov uviest vsetky konzervacne latky, v pripade aloe z Good N Natural(vyrobca NBTY)je to kyselina askorbova=vitamin C, 0.7%, ostatok je aloe, 99.3% a produkt je GMP, tj prisne kontrolovany na obsah medzinarodnou organizaciou nnfa, s clenstvom vyse 10 000 vyrobcov doplnkov ,s velmi prisnymi pravidlami na kvalitu.

lennnulienka

Pre jano jankovic:
Ahoj, ja som si myslela dva roky, že mám oslabenú imunitu. 2-3krát za mesiac chorá, nič sa mi nechcelo až teraz mi povedali, že som mala mononukleózu. To je taká svinská choroba nejaká :(. A ináč na imunitu som brala Imunor a aspoň cez leto mi bývalo dobre. Tak neviem... Pa

silviia

musim reagovat, mala som aloe z FLP-vyborne, a takisto aj od RNG-takisto dobre a za nizsiu cenu-to ma RNG pravdu.chutovo bolo lepsie a prijemnejsie z FLP, ale precitala som zlozenie i pomocne latky u oboch, no a na aloe stave od RNG neboli konzervanty/aspon nie uvedene/,kdezto na stave z aloe od FLP ano-kys.benzoova a este nejaky zvyraznovac chuti. takze tolko k tomu,ale dobre mi pomohol aj od FLP aj od RNG

RNG

Omluvam sa , wikipedia tak ako je uvedena nechodi. Treba ist na Google.com a hladat FLP, pozriet pod Forever Living Products, Wikipedia.
Podobne aj na NBTY.
Nechapem, preco to nechodi inac a kto to blokuje.

RNG

zialbohu, sasa 121, tu temu este nemozem uzavriet, ked tvrdis, ze cena zodpoveda kvalite.
Cena sa neodvodzuje len od kvality, zialbohu, hoci mnohi by si to tak zelali.
FLP produkty maju vybornu kvalitu, o tom nie ja absolutne ziadna pochybnost, ale zo systemu distribucie-mnohohladinovej, ceny nemozu byt najnizsie. Ide to cez privela ruk.
Lepsie je to vysvetlene v slovniku, kde operacia FLP je podrobne popisana.
en.wikipedia.org.
Naproti tomu moj zdroj NBTY predava roznymi sposobmi, cez svoje maloobchodne znacky( je ich 15, v Europe zname su napriklad Holland and Barrett -www.hollandandbarrett.com ), kde mozes kupit tie iste produkty, co ja predavam za ovela vyssie ceny.
Moja znacka je velkoobchodna znacka firmy NBTY a prirazam na nu minimum, lebo toto nie je pre mna zarobkova cinnost.
Ak chces vediet, ako daleko mozu ist jednotlive predajne s tymi istymi produktami, pozri sa na stranku www.feelgoodshop.com kde najdes produkty firmy NBTY s velkoobchodnou nalepkou Good N Natural, ktoru predavam i ja.
Inac profil firmy NBTY mozes tiez najst v slovniku, je to megavyrobca a o kvalite jeho vyrobkov tiez nie je ziadna pochybnost.
en.wikipedia.org

sasa121

Cena zodpovedá kvalite, konzervanty a iné látky sú čisto prírodné,nemajú žiadne nežiadúce účinky,skúsenosti sú výborné, účinky taktiež.Veľmi si vážim ľudí,ktorí pomáhajú iným, nie je ich veľa,ale pár takých poznám.Patrí im moja úcta,ak si taký istý RNG, tak vďaka aj tebe.Nebudeme to tu viac rozoberať,neviem, akej kvality máš produkty,tie z FLP poznám, sú výborné.

RNG

Sasa, su aj ludia, ktory sa snazia urobit nieco dobre aj pre druhych obcas, nie len pozerat na svoje zisky.
Ja mam zo svojich predajni doplnkov na Slovensku zatial len stratu, lebo odmietam zvysit ceny. Mozes sa spytat mojej konatelky, ktora zaroven robi ekonomiu firmy.
Dotujem to z mojich penzijnych fondov.
Keby sa predaj rozbehol viac, iste by ta strata zmizla. Ale zatial to na to nevyzera.
Samozrejme do straty neratam moj cas straveny napr v tomto fore, a to je najvacsia dotacia. Moj cas je ohodnoteny mojimi zakaznikmi v USA priemerne vyse 2000 korun za hodinu v prepocte....