Posilnenie imunity

kolacikova

..nikola.stein tento liek aj mne pomohol aby som sa z toho dostala..lisrataeeva o tomto som teda este nepocula a najma ja nenakupujem taketo veci cez internet..predsa len je vacsia istota kupovat lieky a vitaminy v lekarni..

domixie

mersia aj taku dobu? nie je vhodne si urobit niekedy nejaku pauzu alebo nieco take?
som tak rozmyslala, ze ci netreba posilnovat imunitu len dvakrat do roka akoze pocas jari a jesene, ked je to take najhektickejsie

mersia

Dlhodobo by som povedala, ze je viacej ako pol roka :)
Mickainka liek o ktorom pisala nikola nizsie je vhodny aj ako prevencia, preto je dobre a nie je vobec ziadny problem ked sa uziva dlhsi cas, ba aj niekolko rokov.

nikola.stein

Kolacikova, keď to niekedy ani nemáme predstavu, že čo všetko na nás číha až kým to nedôjde.
Mne sa ale na imunitu najviac pozdáva Wobenzym. Beriem ho dlhodobo a všímam si, že problémy sa mi vyhýbajú, takže to je pre mňa také pozitívne, že nemusím sa mať na pozore zakaždým keď niekde zahliadnem, že sa blíži dáke chrípkové obdobie alebo niečo podobné, nejaký nešvár.

kolacikova

..ewka do istého času som ja nemala ani len predstavu o tom, čo je angína..no jeden rok som to zistila a teda príjemná skúsenosť to nebola ani len náhodou..ale čo sa teším, že už mám pokoj, že sa mi tieto problémy už vyhýbajú..:)

ewka

Ahoj ja som mala to iste angíny a chrípky pravidelne :-/ našťastie už 2 roky som nemala ani len nádchu pijem iba olej z čiernej rasce :-) Ten olej má veľmi silne protizapalove účinky a preto telo chrani pred vírusmi plus ti nakopne trávenie, neviem si ho vynachváliť a viem že mi pomôže aj teraz v tomto obdobi

Raddii

katka takže sa cítiš dobre a si bez zápalu? Opakované zápaly dutín nie sú prijemná vec. Vlastne to asi nie je nič takéto. Ale pri zápaloch je dobré aj doktora navštíviť, ale súhlasím, že enzýmy tie zle neurobia.

KatkaL

mala som rovnaky problém, nonstop angina a zapal dutin. vyskusala som uz asi vsetko a kamoska mi poradila wobenzym, ktory uzivala uz dlhsie. tak mesiac ho beriem a zatial sa citim ok