Posilnenie imunity

Raddii

dobibina musím ti dať v tomto prípade za pravdu ;) Mne pri problémoch s imunitou pomohol liek Wobenzym, enzýmy pri budovaní, posilňovaní imunity sú veľmi podstatné.
Veľa ľudí enzýmy podceňuje, čomu ja dnes po istých skúsenostiách ozaj nerozumiem :)

dobibina

zdenka podla mna nie...podla mna toto zmysel nema...ked je imunita oslabena a treba ju liecit tak su pri tom potrebne lieky...len tie dokazu dat imunitu do formy...:)

KoloidSilverCo

Ponúkame koloidné striebro najvyššej kvatity, vyrobené z 99.999% čistého striebra. Ponúkame 10ppm a 20ppm za dobru cenu. Bližšie info na našej stránke -odkaz odstránený- , kde si môžte vybrat rôzne produkty pre zdravie, krásu a vitalitu.

Bionetla

Jancovka toto si napriklad ja uvedomujem, preto som aj pisala, ze ked enzymy, tak len v podobe lieku, nie doplnku, napriklad Wobenzym je fajn, s tym mam aj osobnu skusenost a najma je na taketo problemy urceny, najma ked je teda imunita na tom zle, tak on vie pomoct ;)

jancovka

Lenže keď je oslabená imunita, tak vitamín ju dokopy nedá, nemá takú silu aby ten organizmus dal dokopy. Aby fungoval na 100% ;)

Adka269

Na imunitu je dobrý vitamín C. Je vo viacerých druhoch ovocia ale dajú sa kupíť aj vitamíny, napríklad ja som raz užívala vitamín C v takejto forme onlinelekaren.sk . Stačí jednu tabletu hodiť do vody a vypiť.

jancovka

Tá appka je fajn nie len kvôli dávkovaniu, ale dá sa tam nájsť aj to, že pri akých problémoch je liek vhodný, potrebný. Tiež som najskôr nemala potrebu si ju stiahnuť, ale napokon som si to našla, stiahla a mám ju v telefóne a keď treba, keď niečo si potrebujem kuknúť, tak si ju otvorím, je to fajn :)