Posilnenie imunity

sasanka001

mne osobne velmi pomahaju echinaceove kvapky od Dr. Theissa...a ani nie su velmi drahe-okolo 3,50€ vzdy tak raz za 3 mesiace si kupim jedno balenie a praventivne vyberiem..alebo ked citim, ze na mna ide choroba, tak davkujem podla navodu a vacsinou zaberie a choroba neprepukne..

Betuškaa

Každý mesiac ma trápi choroba (angína)a v zime aj zápal priedušiek. Nestihnem dobrať jedny antibiotiká a už som zase chorá.Som z toho zúfalá . Takto sa to opakuje už zopár rokov.Mám nastúpiť do nového zamestnania ako učiteľka a bojím sa že to s mojou imunitou nezvládnem.

komovaa

Odporúčam Vám Bunkovú výživu imunita vzniká v črevách treba prečistiť organizmus a doplniť výživu, to znamená kvalitnú bielkovinu (vedeli ste, že bielkoviny sa významne podieľajú na tvorbe imunity?) a všetky vitamíny a minerálne látky.
www.optimalna-vyziva.meu.zoznam.sk

angie111111

Ahojte,na posilnenie imunity doporučujem užívať THIANSHI. V minulosti som mala veľmi časté problémy s prechladnutím (od spodu),tabletky mi doporučila farm.pracovníčka,ktorá tiež mala podobné problémy. THIANSHI užívam už druhý rok /1tabl.každé ráno/a problémy ustúpili. Funguje to, ale len po dlhodobom užívaní môžete očakávať prvé výsledky a to najskôr tak po 3 mesiacoch... Vyskúšajte a peniaze neľutujte, skutočne ich investujete do svojho zdravia.

zázvor

Najdi si na google ,,zázvor" ako liek.Pijem z neho čaj dva týždne a cítim, že sa imunita zlepšuje aj problémy so zahlienením.Sú tam aj návody .Zázvorový čaj, alebo nastrúhať zázvor, celá škorica, klinčeky, med, citron. Treba vyskúšať.Skúšala som aloe a všetky možne prípravky. Toto mi zatiaľ najlepšie pomáha.Prajem uzdravenie.

tery

moj syn má 2.roky.Od roka je stále chorý a má aj bacila v nose.Teraz mu alergička dala lieky ribomunyl.Bral ich 4.mesiace a má sa omnoho lepšie.Odporučam.