Posilnenie imunity

Bora88

Mne sa osvedčili enzýmy. Uzivala som wobenzym dlhodobo, nie krátko a velmi poctivo. Pomohol mi na imunitu a aj pri opakovaných problémoch so zápalom močovych ciest

maria4611

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk

9titinka5

mne hliva vobec nepomohla brala som ju pol roka, celkom dobre mi robi vita biosa probiotikum, je to vytazok byliniek, v tekutej forme, odkedy to berem nebola som chora vobec.

petulienka12

Takže všetko to môže mať na svedomí nakoniec imunita a ani nie tak počasie, hej? Asi som sa na to pozerala zo zlého uhla. Budem to teda musieť začať riešiť čo najskôr, lebo takto ma to nebaví. Cítim sa furt akoby na mňa niečo liezlo. Nechce sa mi ani von vyliezť a sa ísť prejsť :/ Ako mám dať imunite nový život?

jancovka

Petulienka áno telo sa nevie rýchlo aklimatizovať, teda ako ktoré. Ale väčšinou je problém práve v imunite, že oveľa intenzívnejšie na telo pôsobí počasie. Nie je normálne, že sa cítiš unavená, keď dajme tomu sa len zamračí, to už potom treba riešiť imunitu.

petulienka12

tak ja sa cítim podobne, omráčená, unavená, ale doposiaľ som mala pocit, že to všetko malo na svedomí počasie, predsa len každú chvíľu sa mení a telo podľa mňa sa nevie tak rýchlo aklimatizovať alebo sa mýlim?

stastna125

u mna zas prisli na to, ze mam oslabenu imunitu, ked sa u mna prejavil zapal, ktoreho sa mi ani po dlhych mesiacoch nedarilo vobec zbavit a to som citala rozne clanky, skusala rozne liecebne metody, vitaminy kade co a nevedela som, kde moze byt problem. Potom mi lekarka povedala, ze sme sa nezamerali na imunitu, ze mozno tam bude problem a aj tak nakoniec bolo..

stanka292

petulienka myslim, ze clovek na sebe zbada tie zmeny, ze je unaveny, viac chory, nic sa mu nechce. Kazdu chvilu spi a podobne. Aspon teda u mna sa takto oslabena imunita prejavovala. Jasneeee, ze kazdy clovek je iny tak u kazdeho sa to moze inak prejavit, ale u mna toto boli take volania o pomoc od tela, kedy som si uvedomila, ze ozaj nieco nie je v poriadku a je potrebne to riesit co najskor ;)

petulienka12

bora a on je určený len čisto na liečbu imunity? mňa trápia zdravotné problémy už nejaký čas, ale neviem si nejako ujasniť, že či problém môže byť v imunite alebo či ho mám hľadať niekde inde :/

Bora88

Niekomu pomaha na imunitu aj wobenzym. Osvedčil sa mojej kamaratke, uzival ho moj manzel a tvrdí, že mu pomohol.