Posilnenie imunity

mikaela

odporúčam: veľa ovocia a zeleniny, kyslá kapusta, cesnak, cibuľa, zázvor. Kyslomliečne - acidko, actimel, a sauna - striedanie teplej, studenej vody. Denne prechádzka na vzduchu 30 min

RNG

Imunita voci comu?
Je imunita bakterialna, viralna, plesnova, kvasinkova.
Posilnenie imunity mozno zlepsenim vyzivy, cistenim tela, zlepsenim travenia, ,zlepsenim crevnej flory, odstranenim patogenov v tele(casto zamaskovane bakterialne, viralne alebo kvasinkove infekcie)alebo dodanim roznych materialov ktore telo potrebuje.
Dobra vyziva musi obsahovat hodne cerstvych zelenin a ovocia(znacna cast surova), nieco bielkovin(maso,ryby orechy,semena, niektore mliecne vyrobky, hlavne z volne pasuceho sa dobytka neosetrovaneho hormonami a antibiotikami, kozie a ovcie najlepsie) tukov(panenske) a sacharidov(celozrnne produkty)

Cistenie tela je prevadzane hlavne enzymami(surove zeleniny), chelaciou(rastlinne kyseliny) a roznymi postupmi za pouzitia doplnkov na jednotlive organy.

Zlepsenie travenia je hlavne dostatkom kyselin a enzymov.

Crevna flora sa udrzuje cistenim vlakninami, roznymi doplnkami a potravinami pre spravnu floru a pravidelnym zasadzovanim spravnych probiotik.

Patogeny v tele su casto maskovane a prezivaju v nom dlhe roky Oslabuju imunitu a preto ich treba vynicit. Priroda poskytuje velke mnozstvo antimikrobialnych latok, mnohe velmi sirokospektralne, takze sa daju patogeny vyhubit prirodnymi prostriedkami, bez obavy o bocne ucinky.

Ak telo potrebuje specialne nejake latky ktorych ma nedostatok a treba ich co najskor doplnit, su doplnky vitaminov,mineralov,aminokyselin,esencialnych=dobr ych nenahraditelnych tukov, vzacnych polysacharidov a inych polotovarov na vyrobu potrebnych latok v tele.

kockeles

moja frajerka ma dvadsat rokov a ma oslabenu imunitu,brali jej ale pred piatimy rokami mandle a odvtedy byva casto chora,dost casto,mava nechut do zivota je slaba a unavena stale,nedalo by sa stym nieco robit?poradite mi tu niekto prosim?ako sa da aspon trochu proti tomuto bojovat?dakujem moc

hubert

Pre Mariu 53. Neboj, ten akupunkturista urcite vie co robi. Ked tam najblizsie pojdes..,alebo mu zavolaj, ze mas trosku starosti, ze preco tie stavy. Vies, tieto alternativne sposoby, ci uz akupunktura, akupresura, fytoterapia atd..Funguju inak ako chemicke lieky..Oni "idu" po ozajstnej pricine..Velakrat sa pri tom objavia tkz.reverzie, docasne zhorsenie stavu..alebo aj pridruzujuce sa ine problemy.., ktore predtym neboli "viditelne"..To je ako pri pouzivani homeopatik..Podobne aj tam nastava tento stav. Ako pises, ze stav sa zlepsil..takze si v dobrych rukach..Ked sa Ti stav upravi..Treba sa porozpravat s tym lekarom, kde vidi pricinu...Co robis zle..ci je problem v stravovani, v stresoch..dalsich stresoroch.., lebo sa Ti to znova moze vratit..Takze potom popri odstranovani "zlych navykov"skus aj fytoterapiu..moznosti-co ja viem:pripravky Joalis od Mudr.Jonasa-www.joalis.sk, alebo pripravky energy, www.energy.sk,pripadne homeopatika.. Pocitaj a trosku sa s tym oboznam, ak uznas, ze Ti to stoji za ten cas. Podla priznakov je to oslabena draha obliciek a mocoveho mechura..takze skus potom pozriet aj pripravok Renol..ale aj ine,ved popozeraj.

71gloria

Opar na perách odstráni potieranie zriedenou tinktúrou z echinacey

tu sú ešte ďalšie tipy:
PRVÁ POMOC na pery :
- potierať zmesou citrónovej šťavy a vody
- masť s obsahom zinku alebo priama aplikácia dvojpercentného vodného roztoku zinku
- prírodný čistý ružový olej dostať v lekárni, opar potrieť niekoľkokrát denne. Pôsobí chladivo, znižuje bolesť, podporuje hojenie.
- Pri prvých príznakoch oparu začať s cesnakovou kúrou. Denne zjesť strúčik cesnaku. Kúskom roztlačeného cesnaku si potrieť pľuzgieriky

mária53

Prosim poradte: Zacala som chodit na akupunkturu-stale nachladenie, zapaly hor.dych.ciest, hrdla,zahlienenie. Absolvovala som 6 sedeni. Po 1.4.6.osetreni asi za 3hod. som dostala zimnicu (s teplotou 37,5st.C),potom vysoku horucku (39,5st.C), cele telo ma bolelo ako pri chripke, silne busenie srdca. Po 1. a 4. som mala zvysenu teplotu aj na druhy den. Po 6. som bola na druhy den fit.Mam obavy ci tie teploty neposkodia ine organy napr. srdce.Musim vsak konstatovat, ze moj zdravot.stav sa upravil. Dakujem za odpoved.

matulik

Dobry den,vedel by mi niekto pomoct kto ma snad podobny problem,co by som mala robit,ked skoro kazdy mesiac dostavam herpes.Je to velmi neprijemne a chcela by som sa toho zbavit.Existuje nieco ucinne proti tomuto virusu?
Dakujem za pomoc.Martina

milka12

Mojmu známemu veľmi pomohol ruský liek, ktorý bol vyvinutý pre kozmonautov.Volá sa GALAVIT a je k dostaniu vo všetkých lekárňach v Rusku aj na Ukrajine. Či ho niekto ponäka na Slovensku neviem.No od tej doby má úplný pokoj...

zet

posilnit imunitny system sa da lacnejsie a spolahlivejsie otuzovanim ako kupovanim a uzivanim kadejakych preparatov...

gerda

tak ten propolis som práve prečítala,vyskúšam aj ja.
A čo sa týka čriev,počula som,že veľa čokolády vraj obaľuje črevá zvnútra a potom sa nemožu vstrebať životne dôležité látky a aj preto slabne imunita.
Ahojte všetci!!!!!