Posilnenie imunity

zdenka6

po tomto túži každá žena. Sadnúť si, oddýchnuť si, len mám pocit, že my na to nemáme celkom právo :P
Ale mne to nevadí. Kým vládzem, kým nie som nejako chorá, tak si úplne užívam tú energiu, ktorú mám :)

jancovka

Radšej nech sme zdravé, nech nemáme problémy. Ja oželiem aj tie vyložené nohy, neriešim to nejako hlavne aby zdravíčka bolo. Lebo to máme len jedno a mali by sme sa oň starať aby bolo dobre :)

mon12ika

Myslím, že to asi každá by sme chceli, len to chceme asi moc. Musí nám stačiť aj občasné vyloženie nôh na gauč :P Nemôžeme predsa mať všetko :D

Raddii

taký deň by som si aj ja vedela predstaviť, že nebudem nič robiť len ležkať v posteli, to by som bola za, ale zdravotné problémy radšej nech sa odo mňa držia ďalej, nechcem aby ma zrovna tie priviedli do postele :D

mon12ika

Jancovka tieto isté lieky užívam aj ja na podporu, posilnenie imunity a pomáhajú mi. Nemusím cez rok čeliť problémom ako mnohí iní ľudia. Odkedy užívam tak sa mi nestalo, že by som musela byť zavretá doma, zakuklená s teplotou v paplóne. Aj keď by som si vedela predstaviť taký deň, že by som bola celý deň v pyžame v posteli s čajom, ale len tak, nie s teplotou a nie so zdravotnými problémami :D

jancovka

Pri posilňovaní imunity je podstatné užívať lieky. Lebo len lieky vedia dostať telo z problémov, zbaviť ho zdravotných problémov, ako je napríklad chrípka a podobne, zápaly a pod. Preto užívam Wobenzym, mala som nemalé problémy, ktoré vyplynuli z toho, že som mala oslabenú imunitu a teraz som zdravá jak rybička :)

lenockaaa5

Pre posilnenie imunity a celkového zdravia vyskúšajte produkty z karibskej Moringy. Obsahuje obrovské množstvo vitamínov, minerálov a antioxidantov. Viac info: -odkaz odstránený-

petulienka12

Tak názory sú tu rôzne, ďakujem za rady :) len sa chcem opýtať, že či mi môžu nejaké vitamíny a doplnky pomôcť dostať sa z tohto problému? Pozerala som tie enzýmy, čo ste mi dali tip na ne, tak to je liek ak dobre čítam. Je nejaký rozdiel medzi týmito vecami na imunitu? Nejaký rapídny?

stanka292

petulienka za seba ti mozem povedat ze imunitu postavis na nohy enzymami. Vhodne ale je ich brat dlhodobo nie len tak, ze teraz budem uzivat a ked uz sa budem citit lepsie tak ich vysadim. Tiez ked som zacala brat Wobenzym tak po nejakom case som mala pocit, ze som uz uplne fit, chcela som ich vysadit ale nebolo by to dobre rozhodnutie :) Ono len sa citis uz lepsie tak je ta imunita na dobrej ceste k zlepseniu ale este nie je stopro v pohodke :)

rozmaria83

ja uzivam uz asi rok Regulatpro® Bio a vobec som nebola chora ked boli virozi vsade, kazdemu sadne nieco ine treba skusit, mne nepomahala ani hliva cca pol roka som brala ani echinaceove napr