Posilnenie imunity

simranka54

ako sa u vas prejavila oslabena imunita?? mozete mi baby napisat o akych enzymoch pisete? lebo hladala som si na internete nejake lieky, enzymy, ale nasla som viacero toho a neviem co by bolo fajn, co by mohlo priniest nejake vysledky :/

Raddii

je to úplne normálne a logické, to máš pri mnohých veciach tak, že pochopí len človek, ktorý si prešiel niečím podobným, ktorý si prešiel podobnou cestou, to máš aj napríklad s neverou, človek si povie, že v živote by neodpustil, ale pritom keby si tým prešiel tak je možné, že by aj názor zmenil a to tiež pochopia len tí čo si zažili

Bionetla

Zdenka to som rada, lebo je to fakt, ze tieto veci pochopi len niekto, kto si tym presiel koho trapili zavazne zdravotne problemy a musel sa s nimi pasovat, myslim, ze inemu cloveku by som to len darmo vysvetlovala aka som teraz stastna z toho, ze som zdrava!

Raddii

karolin, enzýmy sú pri posilňovaní a liečbe imunity kľúčové, aspoň u mňa sa osvedčili a nemenila by som, podľa mňa mnohé problémy, ktoré vznikajú ma na svedomí práve nedostatočne silná imunita!

zdenka6

to potom áno, to ti rozumiem, že keď si mala také problémy, tak teraz sa tešíš z toho, že si plná energie a že zvládaš toho oveľa viac, to plne chápem :)

mon12ika

Jancovka ale prosím ťa aspoň raz za čas by sme si to aj my mohli hádam dovoliť len tak si oddýchnuť, aj tá naša imunita podľa mňa ocení aspoň pol hodinový oddych s vyloženými nohami, rovnako aj pravidelný nerušený spánok :)

Bionetla

Zdenka vies ako ja si teraz uzivam to, ze ked prisla aj zmena pocasia, aj ked sa postupne schladzuje, tak, ze ja som zdrava ako ryba? Kedysi som s tym mala velke problemy, jesen, jar a aj pocas zimy som viac casu travila v posteli a nikde inde a teraz uplne opak a mam z toho radost. Len tu moju radost asi nepochopi nik, kto si tym nepresiel :/