PARKY....poradte

fiona

ja ked už kupujem nejake salamy, šunky a párky,tak jednoznačne u Orbána v BA. Hotová fantázia jeho výrobky.... Výborné sú spišské, telacie aj viedenské.

usiko

v spisskych je maso, ved to mate napisane na etikete, ked ich kupite balene, ja neviem, v metre alebo tak, takze len muka to asi nebude....jasne, ze tie lacne su sity, ale naco ich potom ludia kupuju. cim viac ich budu kupovat, tym viac sa budu predavat....

agina

tak v parkoch nie je ani kuska masa.Je to zlozene len z kostnej muky, papriky, konzervantov, dochucovadiel,E-cok....fuuuuj.

jannka

ako vam len zavidim.. ja som v zahranici a taku chut ste mi spravili na parky:) ja som mala najradsej spisske parky, su bozske, nemozem sa dockat ked si ich dam, no najblizsie to bude az v septembri... ach jaj, este pol roka: (

[zruseny12]

ja som tiez jeden cas nejedla parky,lebo ako mlada som s chuti jedla parky v praci a prisli chlapi k nam na prestavku,a zacali si robit srandu,ze keby som vedela co vsetko ten parok obsahuje a bla bla...a ked im tam spadne mys aj mys pomelu...tak som mala dost...dlho som nepozrela na parok...ale teraz mam rada spisske parky-su chutne...

parocka

Tak dakujem vsetkym.
Prisla kamoska z Mexika a hovorila ,ze tam su úúúúúúúúúúplne šitné párky a oni maju chut a tu,ze su akekolvek vyborne.Ja ich kupujem zriedka kedy a spisske sa mi tiez zdaju chutovo najlepsie...len to zlozenie....No to ma kazda parka asi svojske....ble ,ale na to radsej nemyslim na chvilu:)))).A este raz dakujem.

usiko

caute, mame kamosa, co robi tam, kde parky vyrabaju, povedal mi ze jednoznacne spisske, a potom viedenske, treby si precitat zlozenie, tie lacne nemame vobec kupovat....

zuzanazuzana

my kupujeme len viedenske parky, su trosku drahsie oproti ostatnym, ale su vyborne. a tiez su dobre aj spisske, su v podstate ako viedenske len s paprikou. a parky nevarime vo vode, ale v mikrovlnke/na minutu a treba ich popichat vidlickou alebo urobit rezy nozom/