Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

janka

OK, tak vážny problém.
Potrebujem vybaviť švagrine na doma kyslíkový prístroj a jej lekár s tým nesúhlasí, čo s tým???? A ona ho fakt nutne potrebuje, nemusí teda dýchať v kuse, neustále, ale akonáhle ju začne bolieť na plúcach, aj ked len na 10 minút, veľmi jej to pomôže, ako dokopať lekára k tomu aby ho predpísal a poisťovňa preplatila? Je to okolo 100 000,- a toľko naozaj nemáme D:

dokelu

no, radosť! lezie na mňa chrípka a to som sa tešila na víkend ako si zašportujem a posadím v záhrade kvetinky. zdá sa, že bude pekné počasie, tak prečo by som si nepoležala v posteli, no nie?

schelly

ja mam zajtra volno, juuupii. už sa neviem dočkať. už som v praci iba tak jednou nohou, nevnímam. a fajnovo sa mi roztrhli silonky. METAL IS BACK D:D:D: a čo mam v pláne na víkend? no .. kamoška mala robiť oslavu narodenín, ale nejak jej to nevyšlo, tka sa to presuva na buduci víkend. odvčera prerabame strechu, takže brigada :-/

dr.jajbolí

Layla, , myslela som na teba celú noc. Došiel ti už priateľ z Francúzka? Dúfam, že je všetko OK a teraz sa tešíte jeden z druhého... Prajem pekný deň

layla

nebojsa dakujem za podporu:) pojdem si teraz lahnut,dufam ze zaspim bo ma zajtra caka narocny den..pustim si cranberries a pokusim sa zaspat..dobru nocku :)

nebojsa

moze sa im stat na ceste tisic veci a ziadna nebude z toho nebezpecna, iba im zabrani aby ti zavolali. uvidis, ze to dobre dopadne. potom napis, ked budu v poriadku.

layla

Ved ja som vzdy pozitivne naladena, ale teraz sa bojim...viem,ze sa mohlo stat vselico neuveritelne..nemyslim zle...ale baterka vybit alebo tak...nie hned najhorsie...ale moc sa bojim..keby aspon prezvonil alebo co :(

nebojsa

tak sa neboj, ver ze vsetko dobre dopadne. neprivolavaj strachom nestastie. vies ako sa to hovori: "nekuvikaj!" radsej sa tes na jeho navrat.