Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

layla

Tak co ma trapi? Priatel siel autom aj s kamaratmi z Francuzska uz konecne domov a dlho sa mi uz neozval:(...na zaciatku kazde dve hodiny,pak mu dosiel kredit, ale napisal z druheho...hrozne sa bojim bo uz je to asi sest hodin co nic..ani neodpovedal na sms-ku :((( dost sa bojiim

sedmikraska

tak ja sa postazujem, ze budem dnes v praci do pol desiatej, vaseho casu do pol jedenastej a to uz siedmej rana, pridem domov, musim sa najest, vlasy umyt, vysusit a vyprat!!!

ventil

anicka777. preboha, spamataj sa! tak ja ti teraz napisem moj problem. je uplne opacny ako mas ty. ja mam zase obrovske prsia, nevies, co by som dala za to, aby boli take, ako mas ty. ty si nevies predstavit, co to je, nosit taku zataz na hrudniku. ked sa musis rozbehnut, strasne to boli, ako ked sa trasu tazke balvany. ked idem po ulici, chalani sa ani nepozru na mna, iba na moje prsia. tiez mi je niekedy zo seba nanic. zmensit prsia nie je jednoduche. som este mlada, ale aj tak pochybujem, ze sa niekedy vydam. ako mam verit chlapovi, ze ma ma rad kvoli mne a nechce ma len pre sex!tie prsia mi iba zavadzaju. nemozem spat dole bruchom, lebo ma to boli, ziadne saty mi nie su dobre, lebo som inak stihla. je to nesumerne a len a len na obtiaz. ver mi, ze by som s tebou okamzite menila a nikdy, nikdy by som neisla na silikony. moja sesternica ich ma tri roky a nie je to ziadna slava. a jej muz si nasiel aj tak frajerku a rozviedli sa, lebo nechcel spavat s vypchatou zenou (tak sa vyjadroval on). tak si to dobre rozmysli. bud stastna, ze si zdrava.

anicka777

Ahoj ventil...
Pisem ti,lebo ma zas chyta depka.Preco?Mam male prsia...nie je to taky tragicky problem,su aj horsie,ale...vies,teraz mi je tazko.Aby ste vedeli,su fakt MALE,len kus koze na mieste,co si hovori hrudnik.Nechapem,preco ja!Ved nechcem vela...mozno jednotky,dvojky.Mam aj priatela,viem,ze ma miluje najviac na svete,ale viete,ze chrobaka si z hlavy len tak nevyberiete,zvlast,ked mate 19.Jemu sa "pacia",sice ich este nevidel,pretoze nosim gelovu podprdu.Ale aj tak,ked vidim ine baby,spoluziacky...ake maju pekne vnady,nemusia byt ani velke,ale su pekne.Neviem,co to tu pisem.Je mi len tazko,tak sa chcem niekomu vyzalovat.Mamka mi aj hovori-tebe to udrelo do vysky,teraz je taka generacia...chod za modelku,z teba by bola misska a bleee bleee bleee...ale ako?Ked by som ani do plaviek nemala co dat???Dam si silikony...uz teraz to viem.Uz som to vedela odjakziva.Ja takto zit nechcem.S pocitom neuplnosti...som chora,marniva,zvratena,nevazliva...ano,som.
A JE MI ZO SEBA NANIC...

dr.jajbolí

Schellly, ja by som k tomu mäsku urobila nejakú brusnicovú alebo ríbezľovú omáčku, a keď nie omáčku, tak tie brusnice rozhodne, Je to trochu drahé, ale to stojí zato, alebo aj šípkovú, proste takú výrazne pikantnú na chuťové bunky.Mňam

dr.jajbolí

Ahoj Ventil, už som znovu tu. Si skvelý psychológ. No, Šuflíky som neupratala, ale som si dobre pospala, lebo ma tie zuby veľmi boleli. Už mi je lepšie. Predstav si, volali mi z jednej spoločnosti, aby som si dala žiadosť. Asi ma vypočul Pánbožko. Aby som nič nezariekla. V živote som tú pani nevidela, len sme si telefonovali, keď som niečo z tej spoločnosti potrebovala, a ona mi okrem iného povedala, že keď niečo bude vedieť, povie mi. Dnes mi zavolala. Viem, nič to neznamená. ale aspoň trocha nádeje. Vy, všetci pracujúci, držte sa svojich pracovísk a tešte sa. Niekedy je to o rozum, keď nie je veľa práce, ale je to lepšie ako nič, lebo aspoň za nudenie ti platia, ale mne nikto neplatí za to, že som doma. Pozdravujem Vás.

divoska

ake je u vas pocasie? tu v blave je nadherne, cely den slniecko a teplo. snad uz nas cakaju pekne dni. tesim sa uz na vikend, aj ked je len utorok. co budete robit cez vikend?