Ahojte, zdoverte sa, alebo sa len tak vyzalujte

vitana

mas uplnu pravdu s tym somranim :) ked som si pracu najst nemohla vkuse som skemrala a teraz zasa :) a to sa mi moja praca paci, len to ranne vstavanie :)
ty musis svoje domabytie vzat asi pozitivnejsie :) konecne mas cas, na co si vtedy nemala. mozno si najdes nove zaujmy, zacnes sportovat, zdravsie zit a tak :) neboj sa toho :)

dr.jajbolí

ahojte všetci, ako vám je dobre, že pracujete. Ja som t. č. bez práce, nechcú ma, lebo mám"roky", a pritom nevedia, o čo prichádzajú. Som milá, svedomitá, zodpovedná, ovládam doslova všetko, čo sa administratívy týka. No, ale mňa začali veľmi bolieť zuby. Dúfam, že keď si s vami popíšem, prídem na iné myšlienky a bolesť prestane. O.i. keď sme v práci-šomreme, keď sme doma, tiež šomreme, že nie je práca. Ale už si zvykám na domabytie, len keby mi mal kto za to platiť. Bez prachov to všetko stojí za .....

mirna

no, nas tu vsetkych prave dobre vytocila nasa sefka. posledne dva roky ma take divne nalady, ze sa to neda vydrzat. ako keby sme my nemali vsetci svoje problemy, iba ona. a donekonecna o tom rozprava, zdrziava nas v praci a ked nestihame, zacne zurit. strasne!!!

vitana

dakujem, ja sa snazim. uz ani mna to nebavilo furt smrdiet :(
no a tebe drzim palce v praci :) sefa ignoruuuuuj :) a s tym slnkom to mas fajn, u nas je zamracene :( cafko a pekny den

nastvana

tak skoncuj, skratka sa rozhodni. da sa to, ver mi, ja uz nefajcim rok a je to super. po prve nesmrdim od cigariet ako stetka, po druhe mam viac penazi ale najdolezitejsie, ze sa lepsie citim zdravotne. budem ti drzat palce!

nastvana

no fajn, prave ma poriadne nahneval sef. urcite sa doma zase pohadal s manzelkou. to je u neho bezne, pride sem ako s bombou v zadku a vrsi sa na nas. ale ked vidim ake krasne slniecko vonku svieti, idem sa spamatat. prajem vsetkym krasny a radostny den.