Chcem narast!

cassie

ahoj mishel ja ma tiez podobny problem jak ty...za 3 mesacie mam 14rokov a tiez len 162cm :(...ale mamu som ece neprerastla ta ma 165cm a otec ma 180cm...a myslim si,ze uz moc nevyrastieme..mozno tych 167 ece mat budeme..mozno...a do akej agentury si sa prihlasila??

t-111

dievčatá ale ked ste pekné tak myslím,že existuje aj agentura ktorá má zaujem len o tvár nioe o výšku tak sa informujte a zbytočne netrápte.

mishel

cawfte vcetci ja som tiez velmi nizka mam 14-rokov a 162cm uz som prerastla mamu a otec ma 180cm tak dufam ze este narastiem cem byt modelka som v jednej agenture zaplatila som tam dost takze uvidim ako sa to vyvynie ved mam este lan 14 takze casu dost

dfghjk

matka ma pravdu - moja kamoska ma 160 cm, 14 rokov a dostala to - UZ NENARASTLA ANI MILIMETER OD PRVEHO DNA MENSTRUACIE, DOKTOR MI TO POTVRDIL

majuskasan

(matka)-ani nestras s tym ze sa rastie len po zaciatok menzes...sak ja mam 155 cm!!! a ak uz nemam narast tak dik heh :)))

medicka

lilly 170 cm je minimalna vyska, na to aby si sa mohla prihlasit na miss, ale na to aby si robila modeling, myslim seriozny modeling potrebujes minimalne 175cm, nevytrhane obocie, uzke boky...clovek rastie v priemere do 20. roku zivota, u zeny sa zastavi rast skor ako u muza..ale skus sa odmerat rano hned ako vstanes, vtedy je clovek vyssi o 1-2 cm, pretoze medzistavcove platnicky sa vahou tela pocas dna znizuju... :)

matka

Drahá lilli ja si mislím, a vim z určitosťou povedať,že ked máš už menzes tak už nieje šanca rastu.Ja mám dcéru ktorá ked dostala menzes tak už viac nenarástla a potvrdila mi to aj doktorka že dievčence rastú len po začiatok menz./možno 1-2cm narastú?/Tak vyhadzovať peniaze na vitamíny je škoda......