Chcem narast!

sii

existuju lieky na to aby si rastla,ale ked chces byt modelka tak by som to nerobila lebo od tych liekov rastie vsetko. tzn. nohy ruky boky nos tvar vsetko. No a to asi nechces. Vzhladom na tvoj vek by som povedala ze este narasties.

lilly

DAkujem za rady,ale neviete ci mam jest nejake vitaminy alebo ci existuju nejake lieky aby som to mohla urychlit?alebo nejake potraviny napr.mlieko,maso a pod.?

poradkyna

Trochu odlahcim temu.Ja som v puberte raz na predpis dostala od doktorky vitamin (teraz uz neviem, ci to bolo A, D-nieco z toho) v kvapkach.Normalne som to par dni brala a potom som si v probalovom letaku vsimla, ze to podporuje rast.Kedze som mensej postavy, hned som si zvysila davky, aby sa dostavil zelany ucinok :-D...lenze uz menej som si vsimla neziaduce ucinky pri nadmernom davkovani...no poviem vam, po par dnoch som nestihala na zachod :-D...takze tak...a lilly odkazujem, ze vysku nijako neovplyvnis-mas ju zakodovanu v genoch..a co sa tyka modelingu, dnes uz vyska nehra taku dolezitu rolu, dokonca aj pri niektorej sutazi miss uz zrusili kriterium minimalnej vysky.Tak sa netrap blbostami.Aj tak si dot vysoka :-) (ja mam 162 cm).

dd

draha lillz, nestayuj sa, ja mam 18 a meriam 150 centimetrov...takye na tom vobec nie si zle..inak ak sa odmerias rano, budes mat merat pribliyne o 2 cm viac ako vecer