Chcem narast!

lenka22

baby skuste jogu alebo pilatesove cvicenia, skratka nieco kde sa budete natahovat... joga sa na toto odporuca... ale nie ze sa budete natahovat na skripci!!!!

eviak

lilly neviem ci to zarucene pomoze, ale za pokus nic nedas.. vela bielkovin do hlavicky tlacit (to akoze jest) :) najma pred spanim si daj kusok kuracieho masa (nej su prsia) alebo mlieko a k tomu vela spanku.. ziaden alkohol ani cigarety.. a tak.. sak vyskusaj, ked nepomoze, aspon budes zdrava :)

mifor

Milá barbie, a čo je horšie, čo by Vás skutočne mrzelo? Keby ste merali normálnych 168cm alebo 144cm? Nie každá môže byť modelkou. To sa majú všetky nižšie dievčatá kvôli tomu zblázniť. Nezdá sa Vám úplne malicherné, zbytočné a smiešne robiť si problém z normálnej výšky?! V televízii aj v jednom časopise písali o žene vysokej 117cm. To je skutočný problém! Čo by tá dala za to keby bola aspoň o pár centimetrov vyššia. Bohužiaľ, normálne vysokí nikdy nepochopia problémy nízkych a nikdy neocenia, že príroda ich o centimetre našťastie neobrala. Nuž, ako sa vraví sýty hladnému nikdy neuverí.

yy

myslím ze su aj agentury ktore neberu vysku do uvahy, venuju sa iba tvaram.ak si pekna tak si to zisti.a aj tak život je o inom

barbie

pre mifor : nehnevajte sa ale myslim ze lilly ma pravo povedat to co ju trapi...kazdeho trapi nieco ine ju trapi vyska 168cm a vas 144 cm..jooooj ved keby sa mal kazdy zamyslat nad inymi ludmi a nie aj nad sebou tak to by sme jak dopadli...ja mam vysku 178 cm a robim modelku a tiez ma dost mrzelo ked som mala 15 a merala som len 170cm..a nerozmyslala som nad tymi ktori maju menej nez 150...lilli nebojkaj drzim ti pialceky,este porsties...ale dam ti radu svet v modelingu je velmi tazky,ja vazim 50 kg a pri mojej vyske je to nehorazne malo...modeling nici ludi a je tam obrovska konkurencia...ale pokial ides tvrdo za svojim,presne jak ja tak dosiahnes v zivote velaaa :-))) paaa