Chcem narast!

222

Ahojte kočky, vôbec sa netrápte, ja mám 165 a pracujem ako fotomodelka a vy čo máte 16 ročkov, určite ešte 2-3 cm vyrastiete, len sa nehrbte...a Verešová me 168 a kde je...

jo

Áno je to pravda že Pilatesove cvičenia opticky natiahnu postavu, odporúčam..Nielen kvôli výške ale tam ide o lepšie držanie tela a to aj keby si nebola modelka je fajn.
Narásť sa Ti asi nepodarí ale možno to ani nepotrebuješ,
máloktorá modelka je šťastná a Ty môžeš
byť celkom v pohode aj pri výške 168cm..nie je to veľa ale v živote to máš oveľa jednoduchšie akokeby si nedočiahla na regál v supermarkete ako niektoré menšie žienky, ktoré mne pripadajú vždy ako milé živé striebra, alebo nemohla zohnať topánky na osmičku nohu pri takej úžasnej výške,veľa z týchto obrovských žien po pôrodoch priberie. Mnohé/nič v zlom/potom vyzerajú dosť "nápadne",zatiaľ čo pri Tvojej výške z rady vytŕčať nebudeš...
Musíš si trochu prehodnotiť svoje priority, ak nie si spokojná teraz ani pri výške 180cm by si nebola. Zober to z iného konca.
V čom si ešte dobrá okrem toho že si pekná??????????Iste to nájdeš

metla5

mam 167cm..asi...mama ma tez 167 a otec ale 180..maaaam 14 rokov....je mozne ze za rok alebo dva budem mat nad 170cm?

kiqa

mam 14 rokov a asi 162cm...mama ma 165 a tato 180...co si myslite kolko este vyrastiem??...boim sa ze nie moc :(..existuju na to nejake lieky??ak ano co stoja?

trebajest

treba jest vela zemiakov, rastie od nich hlava aj po chvili. za mesiac ti hlava narastie zo 3 cm a budes mat 170 cm. drzim palce

zuzi44

ja mam 15 rokov a mam len155 cm. Som z toho velmi nestasta. Otec mi stale vravi, ze este narastiem, vraj aj on zacal rast na strednej dovtedy bol najmensi a teraz ma 180cm. Ale zas chalani zacinaju rast neskor.Tak viem :(