Chcem narast!

IlIliLKA

možem narast aj ked som dostala 1. raz menzes ked som mala 11,5 rokov? lebo hovorí sa že potom sa už tak nerastie :((

IlIliLKA

no a podla tých výpočtov by som mala mať 159 kurniik ja už cem mať tolko a nechodím neskoro spavať a ako sa da narasť??

m@ndy

Ak to má niekto v tvojej rodine, už na to liek asi nebude. S tým podľa má nič neurobíš, ale ak sú tvoji rodičia tak približne asi 180/190cm vysoký, na to liek asi nie je, ak ty máš 168 cm. To už naozaj neviem, čo robiť. To ťa myslím nebude zaujímať, ale ja som mala v škole takú jednu učiteľku, ktorá mala tak asi okolo 155 cm. A mala 34 rokov. Ty však narásť ešte môžeš. Veľa šťastia, prajem ti, aby si sa tou modelkou mohla stať. :)

vevericka

ked chce niekto rast musi chodit skor spavat..STH sa vylucuje v spanku a najme pred polnocou..
netreba vsak zabudat na genetiku..ak su rodicia a prarodicia nizki, dufat v 180 cm je myslim zbytocne

IlIliLKA

ja mám 15 rokov a len 147 cm a chcela by som mať aaspoň 160 ... čo mám robiť už som zufala :(( prosím pomožteee .. možem ešte narasť?

zuzic

a co aj ja cem narast a nezabijem sa len aby horsie nebolo. chalanom sa pacia aj nizke baby tak bud spokojna ze horsie neni

Deni1234E

joooooojjjjjjjj aj ja chce narast a velmi v nasej triede su vsetky vyssie ako ja som z toho zufala mam len 12 no nedavno som mala 12.Ja uz neviem co ma robit aby so rychlejsie rastla plssssssssss pomozte!!!!!!!!!!!!!
p.s.uz stracam nadej

mariana

Baby ak si newiete rady tak navstivte starnku modeling-modelky.blog.cz

je tam napsane skoro o vsem-nebo aspon bude klidne piste komenty majitel se vam pak ozve ja sek to vyskusala je to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pusate

no vieš čo ,si smiešna!!! ved si úplne vysoká,primerane k svojmu veku, ja mám 17rokov a 153cm a chcela by som aspoň 160,aj ked môj SEN JE 165cm a aj to je menej ako tvoja výška,podávala som poisťovni aj žiadosť o rastový hormon,ale neúspešne-vraj mám 3cm naviac,uznáva sa to iba do 150cm:-( prekliate 3cm:-(