Chcem narast!

lil p!nk

Ja uz sice moc neporastiem lebo mam 15 a len malicko 165 cm mozno ani to nie. Ale co uz s tym pijem vela mlieka asi tak liter za den:D. Ale s tym ze neporastiem uz som sa dako vyrovnat musela. Chcem byt aj modelkou ale kaslem uz na to lebo s tou vyskou... Ale ked sa niekomu nepaci aka som mala tak je to obycajny chudak. Kaslite na vysku ved o tom svet nieje. Uz aj ja som na to prisla:D po dlhooom case

RNG

Gr, neviem, kde na to chodis, ale hlinnik je spojeny s Alzheimerovou chorobou, takze uz len pre to by som to nerobil.

nowitzki

Zdravím.Prosím niekoho o pomoc.Mám 15 rokov a 183cm.Kolko cm budem mat ked dospejem?Vie mi niekto pomôcť?Ako sa to dá vypočítať?

romca

AHOJTE NEMATE DAKTORA STRANKU NA FOTOMODELKU?DAKU TAKU KDE BY SIO TO MOHLA VYSKUSAT AJ MLADSIA BABA AKO 18 TAKA 16 ????HMM:?NAJLEPSIE OKOLIE BANSKEJ BYSTRICE DAKUJEM

adeleine

baby ja neviem co ste nespokojne..ja mam 163 cm a som rada..urcite by som nechcela mat 1. 80 m ako chlap, siroky chrbat a osmicku nohu..ja si myslim ze my drobne sme ovela pritazlivejsie.

ludmila

aj tak je lepsie byt niźsou,,moja kamaratka ma 170cm,,a trapi ju to,,lebo je od mnohych ludi vyssia a nie je jej to prijemne,,
a ja sa nemam na co stazovat,,mozno pri niektorych spanieloch som vyssia,ale pri nich to nevadi :D