dieta mi nechce pit mlieko

prieskumnicka

- ellania - Len je to skoda, ze si to uvedomime, az ked si tym prejdeme. Niekedy je lepsie poucit sa od inych ludi, z cudzich chyb. Najma zdravie deti by sme nemali odkladat na druhu kolaj za ziadnych okolnosti.

crocinka

nie nie si jedina a myslim, ze nas je takych viac, mne je uz jasne preco je dolezite detom davat vitaminy ake napriklad obsahuje sirup Kalcium-D a taktiez si uvedomujem, co vsetko ake problemy by mohli prist keby deti nemali tieto vitaminy, co sirup obsahuje

ellania

Bionetla: Ked mnohe veci pochopime, az ked s nimi prideme do kontaktu. Az ked si ich prezijeme. Tak to proste je.

crocinka

ano, hovorila si mi to, respektive si mi to pisala a ja som ti neverila, som si toho vedoma, ale ked mi to este aj v ambulancii povedali, ze ako je to, tak uz mam srdce na mieste a viem, ze si mi nechcela zle, tym co si mi napisala :)

Bionetla

Pomohla a keby vies ako velmi. Otvorila si mi oci a ja som rada, ze mozem dat drobcovi vsetky vitaminy co potrebuje, najma aby vsetky kosticky boli v poriadku, aby sme spravne rastli a nemali problemy!

klaudinkas

- Takže som Ti pomohla tým, čo som písala? Je dobré, že si ho kúpila, lebo obsahuje len prospešné vitamíny. Som rada, že máš srdce na mieste, že si uvedomuješ aké sú podstatné pre dietky. -

Bionetla

Klaudinkas tento sirup, o ktorom si pisala som aj ja zaobstarala domov na jesen :)
Zacali sme ho davat a som rada, ze som ho kupila, ze sme ho vyskusali, lebo vidim, ze nasim detom prospieva a nemusime aspon bojovat s tym, ze nechcu mlieko pit. Takto vdaka sirupu maju aj dostatok vapnika, aj vitaminu C, aj D, takze ja mam aspon srdce na mieste :)

katarina22

Crocinka tak vidíš, hovorila som ti to.
Prevencia je potrebná, istý čas mi to nedochádzalo, myslela som, že stačí problémy riešiť keď prídu, že netreba nejako vopred myslieť na to ako sa im vyhnúť, no ako k nám prišli deti, tak som úplne na toto celé zmenila pohľad :)

ariianka

crocinka zo zaciatku som aj ja mala pochybnosti, ze som nejako neverila, ze aj prevencia je dolezita a ze ked su problemy, ze aj vitaminy detom mozu pomoct, no uz pochybnosti nemam po tom, co mi tu baby popisali svoje skusenosti a cim si museli prejst :)