dieta mi nechce pit mlieko

papa01

..my od malička v podstate pretože si uvedomujem aký je vápnik dôležitý..dcérke dávam kalciový sirup Generica..môj názor je, že na vápnik nie je nikdy skoro..ten proste deti potrebujú!...

yorka

akym detom, myslim tym v akom veku doplnate vapnik nejakymi doplnkami?
Zaujimalo by ma to kedy je to vhodne, kedy je to mozne, uz aj takto doplnat. Vela som pocula o tom, ze treba stravu upravit aby deti mali dostatok vapnika, ale to je u nas boj jak svet :/

prieskumnicka

- alexina - Ani ja som si to nezistovala, to sa ku mne nahodou dostalo. Niekde to na mne vyskocilo a bola som z toho prekvapena, ale u nas v rodine je to podobne, co sa tyka tej chute, ze nevieme tomu prist na chut. Tak musime to riesit inak :)

crocinka

presne bud alebo, casto chodime z extremu do extremu a nevieme nejako odhadnut tu zlatu strednu cestu, ale radsej sa starat o zdravie ako sa nestarat vobec ;)

alexina

to kolko vapnika obsahuje take mlieko to som si nezistovala, to netusim ani som nevedela, ze by mohlo viac ho obsahovat, aj je to v podstate asi jedno, kedze mi to nechce!

klarik12

crocinka ako citam, tak mam pocit, ze niektore mamicky az moc stresuju, co sa tyka zdravia deti a niektore vobec, ze je to po vacsine bud alebo :D

prieskumnicka

- alexina - Nehovorim, ze nutit. To by kam spelo predsa??!
Inak o tomto som dost pocula, co sa tyka rastlinnych mliek. Vraj maju viac vapnika ako klasicke mlieko. Avsak ja osobne a teda ani moja rodina im na chut prist nevieme.

alexina

prieskumnicka ano netreba zanedbat zdravie deti, lenze co mam nutit maleho ked nechce mlieko? uz som skusala kupit aj rastlinne, ze ci nahodou to mu nebude chutit a to duplom mi nechce a uz zacinam byt z toho mierne v strese!!

hanuschka

Ale vies co. Toto by som povedala, ze je celkom prirodzene, tiez som mala problem aby som si nieco k srdcu vzala od mojej maminy. Dnes viem, ze mi zakazdym len dobre chcela. No mne trvalo dlhu dobu kym mi to doslo.

ellania

Prieskumnicka: Ked toto sa lahko hovori. Len v realite je to casto inak. Ja som sa dlho nevedela poucit z chyb inych. Teraz uz sa viac na to prizeram, dam si poradit aj od mamky, co kedysi by som si nedala ani za svet.