Cukrovka

Príspevok v téme: Cukrovka
marca

Mohol by mi niekto poradit ako sa spravne stravovat mam novozistenu cukrovku picham si inzulin 4krat denne. Neviem ako sa spravne stravovat,ako aspon ciastocne zregenerovat pankreas. Je to mozne? Ktore jedla maju nizky glikemicky index? Ovsene vlocky je spravne jest?
----------------
Komunita "Cukrovka" cukrovka.zdravie.sk
Stručne popísaná choroba "Cukrovka" www.zdravie.sk

kt

Moze mi niekdo poradi ohladom inzulinu NovoRapid?? Ako sa chova a ako sa pri nom treba stravovat? Moja dcerka dostala nivy inzulin NovoRapid, predtym sme pouzivali Actrapid(glikovany mala 9,2), teraz je strasne rozhadzana a nevieme ju nastavit.

hybe

milco....prečo take tajnosti??? nechapem...ved každy kto chce niejako pomôcť,tak nech sem napiše o čo ide ako sa to roby...niečo konkretne,nie iba taktizovanie,domienky a ja neviem čo ešte...tu by si mali vymienať ludia skusenosti medzi sebou...radit si a pomahať takto....čo komu pomohlo,ako,za kolko :-))) atd...

asti

proste som chodila k jednemu, co robi cinsku tradicnu medicinu, povedal mi ako mam zmenit svoju stravu, dal mi take preparaty a robila som si take kupele s horucou studenou vodou..nebolo to lacne a fakt to nechcem moc odporucat lebo neviem ci mi to pomohlo, alebo som len mala taku dobru remisiu..vravim, mala by som si to asi zopakovat, a ak by sa mi zlepsili vysledky, atd, tak by som to mohla uspesne propagovat..

marca

Asti ked sa nenahnevas mohla by si otom lieceni racej napisat sem ze by sme si to mohli precitat aj mi. Rada y som to vyskusala aj ja ked sa da. Dakujem.

RNG

Ta transplantacia buniek(zarodkovych buniek, ktore sa mozu rozmnozit postupne a zregenerovat jednotlive organy(pecen, pankreas) sa uz experimentalne prevadza s rozlicnym uspechom, Vzdy je tam totiz problem mozneho odmietnutia, co vedie k masivnemu branu liekov proti prirodzenej obrane tela a tie nakoniec cloveka dorazia.
Proste nie je to velky uspech zatial, ale perspektivne by to mohlo pracovat.
Najnovsie vyberu niekolko zdravych buniek a rozmnozuju ich na akoby rebrickoch, s kozou je to uz vyborne aplikovatelne, s inymi tkanivami je to este v plienkach, ale taktiez je to slubne, lebo vlastne bunky clovek neodmietne.
Ale ani sa nepytajte, co to bude stat. Nemyslim ze to na Slovensku aj ked to bude vyborne pracovat, si ludia budu moct dovolit.
Preto sa treba radsej sustredit na prirodne lacne metody, tam je toho nepreskumaneho hromada a aj to, co je uz malej skupine lekarov zname sa zatial masove neaplikuje.

princesss

hey ludja mam doma taku knihu a čitala som vnej newiem už presne ako to bolo ale že wedci skumaju nejaky sposob ktorym by sa dala cukrovka liečit nejakeee bunky vymenit alebo niečo takee..newjete otom nič?

princesss

asti ak by si mal/a nikedy čas ozwat sa mi na moj mail sssprincesss@zoznam.sk keby si mi viac otom napisala ako si sa "liečil/a" chcela by som saotom dozwedjet vviac a možno to aj sama vyskušat pls ozvisa moc mi tym pomožeš..dakujem

asti

filozofia vychodu..ze priroda vie liecit, vyliecit..som pila take prirodne preparaty atd,zmenila som trosku stravu a tak..