13 dňová mliečna dieta

Príspevok v téme: 13 dňová mliečna dieta
smutná

Poznáte ju, vyskúšal niekto? Čo si myslíte? Dá sa ňou schudnúť 7-8kg
DIÉTA
1. deň/9.deň:
07.00 hod.-1/4 l mlieka
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-1/4 l mlieka
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-1/4 l mlieka

2. deň/10. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-15 dkg bieleho mäsa
16.00 hod.-15 dkg zeleniny
19.00 hod.-2 vajíčka, 2 dcl čaju bez cukru

3. deň/11. deň:
07.00 hod.-10 dkg ovocia
10.00 hod.-10 dkg zeleniny
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-15 dkg vareného mäsa

4. deň/12. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-10 dkg zeleniny
16.00 hod.-10 dkg ovocia
19.00 hod.-10 dkg tvarohu

5. deň/13. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka, 10 dkg zeleniny
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-15 dkg diétnej salámy
16.00 hod.-15 dkg ovocia, 15 dkg zeleniny
19.00 hod.-10 dkg zeleniny, 1/4 l mlieka

6. deň:
07.00 hod.-10 dkg šunky
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l kyslého mlieka

7. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-10 dkg ovocia
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l mlieka

8. deň:
07.00 hod.-20 dkg ovocia (jablká)
10.00 hod.-20 dkg zeleniny
13.00 hod.-20 dkg ovocia
16.00 hod.-20 dkg zeleniny
19.00 hod.-20 dkg ovocia

lubinka26

lupienok, dakujem :) no som spokojna, ale este ma caka v sobotu rodinny obed :D neviem, co mi povie svokra, ked si so sebou donesiem tvaroh a sunku :D ked ona ma ma rada, ze som taky papkac a teraz ju sklamem :D ale ona je velmi zlata. pochopi. alebo si dam nejake masko na prirodno ked bude.

este je podla mna skoro. ja sa ani nevazim, ani sa tym nezaoberam. urcite pojde nieco dolu :)))

lubinka26

lupienok, dakujem :) no som spokojna, ale este ma caka v sobotu rodinny obed :D neviem, co mi povie svokra, ked si so sebou donesiem tvaroh a sunku :D ked ona ma ma rada, ze som taky papkac a teraz ju sklamem :D ale ona je velmi zlata. pochopi. alebo si dam nejake masko na prirodno ked bude.

este je podla mna skoro. ja sa ani nevazim, ani sa tym nezaoberam. urcite pojde nieco dolu :)))

lubinka26

lupienok, dakujem :) no som spokojna, ale este ma caka v sobotu rodinny obed :D neviem, co mi povie svokra, ked si so sebou donesiem tvaroh a sunku :D ked ona ma ma rada, ze som taky papkac a teraz ju sklamem :D ale ona je velmi zlata. pochopi. alebo si dam nejake masko na prirodno ked bude.

este je podla mna skoro. ja sa ani nevazim, ani sa tym nezaoberam. urcite pojde nieco dolu :)))

lupienok77

LUBINKA26.....^no vidis s miokou sme ti horovili ze to zvladnes ...no ja som dnes na 4dni a co ja viem nejako nevidim zmeny a ani necitim mo^zno to treba cas...hadam to vyjde ak nkie tak co uz budem sa musiet zmierit s tym akao vyzeram...

lubinka26

ahojte kocky.

linduska, aj ja obmienam. miesto masa jem sunku a miesto termixu tvaroh.

no a vcera som vydrzala, odolala kolacikom a bagete, ale dala som si jednu vodku :) musela som :)))
vyslo mi jest len 4x, ale to jedno jedlo som si rozdelila medzi neskory obed a olovrant.

ako ste na tom vy? dari sa? ja dufam, ze ano.

Linduskaaa

Ahojte aj ja drzim tuto dietku uz druhy den:)prvy som si kupila 1l acidofilneho mlieka a pila som ho cely den:)a dneska som si kus aj vymenila nieco a tak ze
7:00-jogurt,jablko
10:00-jogurt
13:00-tofu biele
17:00-2 biele jogurty-to som bola hladna po cviceni:)
19:00-dam si brokolicu
Podla mna je to jedno ked to jedlo nahradis aj niecim inym ja si cca pozriem co mam jest na nasledujuci den,ale ked to nemame doma,ale v obchode sa mi to zda vyhodnejsie kupim radsej to

moika

7malinka ...vitaj medzi nami :)
inak tato dieta je vraj pre sportovcov, takze pohodka. Kazdy v nej vidi len mlieko, ale ved my prijimame aj zeleninu, ovocie, maso, i ked je pravda, ze tych mliecnych vyrobkov je viac, ..Inak ja som tuto dietu drzala niekolko rokov dozadu a mozem ti povedat, ze jej drzanim som si zvykla jest 4-5 krat denne a malinke davky, takze som velmi dlho nepribrala a drzala som si stihlu postavicku :) pribrala som asi 2 roky dozadu, nakolko mam pracu kde niekedy nemam cas sa najest, a ked pridem domov, tak som vyjedala vsetko v chladnicke, sladkosti, slane.. proste som sa prezierala, bo som cez den nic nezjedla. Takze sa nebojim toho, ze by som pribrala vsetky kila spat, mozno 1-2kg, kedze prejdem aj na inu stravu, ale to je v pohode. To sa da vsetko upravit cvicenim, stravovanim :)
Drzim ti palceky :)

7malinka

pripajam sa k vam,vcera som zacala.Nieje toto nejrozumnejsie,lebo po ukonceni ak zacneme jest prejedat sa mozeme pribrat.Ale mne postaci aj nejake to kilecko,necham sa prekvapit:-)
vcerajsi mliecny den som zladla super,pila som odtucnene,naparene na penu ako ked pijeme latte machiato-tolko mlieka som este nevypila.Verim ze to vydrzim,ja mam kusok posunuty rezim ciza az teraz by som mala jest tvaroh ale ten ja velmi nemusim,a este bezcukru br,tak si dam mliecko a na obed rybku

moika

lubinka26..to zvladnes,...sice tie chlebicky ako budu na teba cihat a usmievat sa na teba...jojojoooj :)..ale ty mas pevnu volu, si silna zena...to zvlaaaadnes :)
no dievcata, ja mam dnes 4 den :)zatial som sa nevazila, ale citim sa lepsie, i ked niekedy ma chyti hrozna chut na sladke, ci ine dobroty, ked vidim ako vsetci okolo mna jedia jedno cez druhe, a ja si zobkach zeleninku...nevadiii...uz sa tesim na finalny vysledok :)

lupienok77

lubinka no tak sa len drz ..isto to zvladnes ked mas pevnu volu tak to pojde...odolas tym chlebickom aj ked budu na teba volat ZOBER SI MA ZJEDZ MA...haha..ja ma dnes treti den a zatial v pohode ..tak drzte sa baby pokracujeme..:-)