13 dňová mliečna dieta

Príspevok v téme: 13 dňová mliečna dieta
smutná

Poznáte ju, vyskúšal niekto? Čo si myslíte? Dá sa ňou schudnúť 7-8kg
DIÉTA
1. deň/9.deň:
07.00 hod.-1/4 l mlieka
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-1/4 l mlieka
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-1/4 l mlieka

2. deň/10. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-15 dkg bieleho mäsa
16.00 hod.-15 dkg zeleniny
19.00 hod.-2 vajíčka, 2 dcl čaju bez cukru

3. deň/11. deň:
07.00 hod.-10 dkg ovocia
10.00 hod.-10 dkg zeleniny
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-15 dkg vareného mäsa

4. deň/12. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-10 dkg zeleniny
16.00 hod.-10 dkg ovocia
19.00 hod.-10 dkg tvarohu

5. deň/13. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka, 10 dkg zeleniny
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-15 dkg diétnej salámy
16.00 hod.-15 dkg ovocia, 15 dkg zeleniny
19.00 hod.-10 dkg zeleniny, 1/4 l mlieka

6. deň:
07.00 hod.-10 dkg šunky
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l kyslého mlieka

7. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-10 dkg ovocia
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l mlieka

8. deň:
07.00 hod.-20 dkg ovocia (jablká)
10.00 hod.-20 dkg zeleniny
13.00 hod.-20 dkg ovocia
16.00 hod.-20 dkg zeleniny
19.00 hod.-20 dkg ovocia

majkaaa

Ja viem,že mám pravdu,s diétami mám bohaté skúsenosti. Táto je veľmi drastická. Dala som na váhu jablko,malo takmer 20 dkg,a extra veľké nie je. Takisto olúpaný pomaranč. Mal cca 16 Dkg. Raňajky...strašne,strašne málo. To je tak zjesť a potom zaľahnúť,nerobiť nič. Inak telo sotva môže dobre fungovať. Áno,odkiaľsi to musí vziať. Nechcem Ti brať ilúzie,ale ver,že tuky to nebudú. A to nehovorím,aké prvky za tie dni telu budú chýbať. Áno,jediná výhoda,musíš čosi dať do úst v pravidelných intervaloch. To je jeden zo základov úspešného chudnutia. Jesť raz za deň je taká istá katastrofa pre postavu,telo,ako takéto drastické diéty. A viem o čom hovorím,pretože mám úspešne dolu 25 kíl,trvalo a bez drasťákov,bez jojo efektu. Postavu som si veľmi zničila len takýmito blbými diétami,hladovkami. Ale každý si je sám strojcom svojho šťastia.

lupienok77

ahojte baby..no ja mam dnes 8den..nico uz ubudlo z vahy to je iste... majkaaaaa...ano mas pravdu niej to dobrde chudnutie..ale ja sa touto dietou hlavne chcem naucit pravidelne jest..ja sm zle navyky jedla som iba raz denne a potom vecer som nevedela co so sebou ..teraz tato dieta je pre mna super nehovirm o tom ze som schudla ale o tom ze clovek sa naozaj nasyti..niekot pisal ze touto dietou nechudnes..a ze je to malo co sa tam zzje..no tak skus si dat 10dg sunky a uvidis ci je to malo...tak krasny dnik..lubnka a ty ako si na tom? nie si sama ja som mala vcera tiez prehresky haha..no co uz to asi patri k zivotu hah

7malinka

aj ja viem o com pide majka
inak aj mne sa podarilo podla tej stranky dat velmi pekne dole za mes.a pol 8,5 kg
podobne ako tu sa papalo v interv. len ran.,obed,vecera bohatejsia.
ale vianocne kila chcem dat rychlo dole,tak ako sa rychlo nabrali nech idu rychlo prec...a potom idem pokracovat ako pise lubka

lubinka26

majaaaa, rozumiem co pises. velmi dobre ovladam, co je zdrave chudnutie. a planujem nanho nabehnut po tejto diete. potrebujem dat rychlo dolu par kil. a ked nepojdu, nezblaznim sa. ak by som nenasla tuto dietu, nejedla by som ani tolko. mam nastudovanu celu stranku chudnutie-ako.sk. aj som sa podla toho stravovala pred sviatkami, pocitala som o106, jedalnicky som mala ukazkove a za mesiac som dala dole 2 kg. ja to volam zdrave stravovanie s vedlajsim efektom - chudnutie. a na toto nabehnem, ale bez pocitania od februara. teraz proste potrebujem rychlo schudnut do konca mesiaca.

majkaaa

Toto snáď nemyslíte vážne??!! Nedajte sa uniesť zhodenými kilami. Pri takejto strave je to úbytok svaloviny,nie tukov. Prestanete s diétou,máte zarobené na jojo efekt. Tej stravy je strašne málo,telo paradoxne ukladá tuky na horšie časy. Neviete o chudnutí nič. Hladovkami sa priberá !!!!!!!!!!§

lubinka26

ahojte. takze dnes koncim 7mi den :)) dufam,ze tu nie som sama :D ale mala som prehresky tento vikend.

vcera (spominala som rodinny obed u svokry) som si dlhsie pospala, takze ranajky neboli cca o 11 tej som zjedla polovicu jablka a o cca 13tej sme obedovali. dala som si masovy vyvar s varenou zeleninou a potom varene maso (z vyvaru) s kyslimi uhorkami. pobede som dala jednu mandarinu a vecer uz len kefir.

no a dnes som si tiez pospala, takze bez ranajok a jedla som polku jablka cca pred jedenastou, tvaroh som dala okolo 14tej a o 17tej 100 g sunky. o osmej si dam 0,25 l kefiroveho mlieka a zajtra pokracujem, dufam, bez vynimiek.

Aljusa

Ahojte, a mate potvrdene, ci to neprinasa brutalny jo-jo efekt ? Tipovala by som, ze toto musi po skonceni diety telu priniest pocit, ze sa treba zasobit na dalsiu svetovu vojnu ...

7malinka

ja koncim 5 den, a uplne v pohode...kusok si prilepsujem kedy ako mam chut.
dnes som sa postavila na vahu a je -3kg
potesilo ma to :-)

viki_viki

no tak druhy den som tiez zvladla..aj ked ma to uz stalo viacej sil:D:Dhlad uz sa trosku prejavil:D:Dno baby....da sa to prezit:D:D