13 dňová mliečna dieta

Príspevok v téme: 13 dňová mliečna dieta
smutná

Poznáte ju, vyskúšal niekto? Čo si myslíte? Dá sa ňou schudnúť 7-8kg
DIÉTA
1. deň/9.deň:
07.00 hod.-1/4 l mlieka
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-1/4 l mlieka
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-1/4 l mlieka

2. deň/10. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-15 dkg bieleho mäsa
16.00 hod.-15 dkg zeleniny
19.00 hod.-2 vajíčka, 2 dcl čaju bez cukru

3. deň/11. deň:
07.00 hod.-10 dkg ovocia
10.00 hod.-10 dkg zeleniny
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-15 dkg vareného mäsa

4. deň/12. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-10 dkg zeleniny
16.00 hod.-10 dkg ovocia
19.00 hod.-10 dkg tvarohu

5. deň/13. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka, 10 dkg zeleniny
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-15 dkg diétnej salámy
16.00 hod.-15 dkg ovocia, 15 dkg zeleniny
19.00 hod.-10 dkg zeleniny, 1/4 l mlieka

6. deň:
07.00 hod.-10 dkg šunky
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l kyslého mlieka

7. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-10 dkg ovocia
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l mlieka

8. deň:
07.00 hod.-20 dkg ovocia (jablká)
10.00 hod.-20 dkg zeleniny
13.00 hod.-20 dkg ovocia
16.00 hod.-20 dkg zeleniny
19.00 hod.-20 dkg ovocia

linduskaaaaa

babyyyy nedrzte juuu,riadne kktina sprepaaacenim ja som mala vcera treti den myslela som si,ze v pohode,asi kebyze nemam doma jedlo tak by to bolo ok,ale dake chute som dostala a o 10tej som mala 3 kolace a 2 rozky:Dakoze uplne odveci len som mala potrebu nieco jest,asi co som dlho nejedla a potom sa mi nedalo spat a o 4tej rano balik cipsov a este rozok:((kokos uz nikdy ziadna dieta hovadiny sveta potom sa len prezerem a je mi zle:(a tlacim do seba jak 200kilovy tucniak:D,radsej si dam musli tycinku kazdy den aby som zahnala chut na sladke:)

viki_viki

no tak ja sa pridavam od dnesneho dna:)dufam,ze sa mi to uz konecne podari.no chcela by som sa len opytat..ci tie ktore ju uz drzali a statocne sa prepracovali az k cielu..nezaznamenali nieco ako vypadavanie vlasov..vela prebytocnej koze po rychlo schudnutych kilach a nejaky problem s pletou?Dakujem:)

lupienok77

no kocky som rada ze sa pridavate ku nam ja mam 4den a vysledky to nevem..to sa nechamprekvapit az na posledny den ked sa postavim na vahu...aj tak si neslubujem ziadne extra vysledky pretoze za len za 13 dni clovek nemoze schudnut toklo kila...ale je to na nieco dobre clovek sa nauci jest malo a castejsie...tak budem vsetkym novym zienkam drzat palce...potom sa budeme chvalit kotra kolko dala dole ...krasny dnik

lubinka26..presne ako ti radili ked si das mäsko tym nic nepokazis..ja idem teraz na nejaku tu zeleninku asi mrkva to bude dnes...a kolacik ten odmietni povedz ze nemas chut na sladke..a nepozereaj ked ho budu druhy jest to ta bude zbytocne lakat...tak drzim palce v sobotu :-)

simcik

ahojte, dnes sa pridavame aj my dve s dcerou...tiez ten tvaroh nelubime,cim to okrem jogurtu nahradzujete?...ktora sa dnes prida?

kerol

Ahojte baby môžem sa k vám pridať od zajtra? tiež potrebujem nejaké to kilečko dať dole, raz som to skúšala vydržala som 4 dni a 2 kilča boli dole, no ale potom som išla do ameriky a pekne som sa zaguľatila :-)
tiež potrebujem niekam dávať hlásenia ako mi to ide, inak to nezvládnem...

7malinka

jee lubinka si to viac x odoslala :)
ja mam dnes treti den,a vse ok,ako zeleninku som si dala kalerab,a tvaroh si menim s jogurtom-bielym-ja tvaroh velmi nemusim-neuchuteny.
lubi a u svokricky si daj malicky obedik masko so zeleninkou,to az tak nezaskodi.a polievku len vyvar-spapaj,a zakusok ten odmietni,a nemusis nikomu nic vysvetlovat:)

lubinka26

lupienok, dakujem :) no som spokojna, ale este ma caka v sobotu rodinny obed :D neviem, co mi povie svokra, ked si so sebou donesiem tvaroh a sunku :D ked ona ma ma rada, ze som taky papkac a teraz ju sklamem :D ale ona je velmi zlata. pochopi. alebo si dam nejake masko na prirodno ked bude.

este je podla mna skoro. ja sa ani nevazim, ani sa tym nezaoberam. urcite pojde nieco dolu :)))

lubinka26

lupienok, dakujem :) no som spokojna, ale este ma caka v sobotu rodinny obed :D neviem, co mi povie svokra, ked si so sebou donesiem tvaroh a sunku :D ked ona ma ma rada, ze som taky papkac a teraz ju sklamem :D ale ona je velmi zlata. pochopi. alebo si dam nejake masko na prirodno ked bude.

este je podla mna skoro. ja sa ani nevazim, ani sa tym nezaoberam. urcite pojde nieco dolu :)))

lubinka26

lupienok, dakujem :) no som spokojna, ale este ma caka v sobotu rodinny obed :D neviem, co mi povie svokra, ked si so sebou donesiem tvaroh a sunku :D ked ona ma ma rada, ze som taky papkac a teraz ju sklamem :D ale ona je velmi zlata. pochopi. alebo si dam nejake masko na prirodno ked bude.

este je podla mna skoro. ja sa ani nevazim, ani sa tym nezaoberam. urcite pojde nieco dolu :)))