13 dňová mliečna dieta

Príspevok v téme: 13 dňová mliečna dieta
smutná

Poznáte ju, vyskúšal niekto? Čo si myslíte? Dá sa ňou schudnúť 7-8kg
DIÉTA
1. deň/9.deň:
07.00 hod.-1/4 l mlieka
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-1/4 l mlieka
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-1/4 l mlieka

2. deň/10. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-15 dkg bieleho mäsa
16.00 hod.-15 dkg zeleniny
19.00 hod.-2 vajíčka, 2 dcl čaju bez cukru

3. deň/11. deň:
07.00 hod.-10 dkg ovocia
10.00 hod.-10 dkg zeleniny
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-1/4 l mlieka
19.00 hod.-15 dkg vareného mäsa

4. deň/12. deň:
07.00 hod.-1 ks termix
10.00 hod.-1/4 l mlieka
13.00 hod.-10 dkg zeleniny
16.00 hod.-10 dkg ovocia
19.00 hod.-10 dkg tvarohu

5. deň/13. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka, 10 dkg zeleniny
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-15 dkg diétnej salámy
16.00 hod.-15 dkg ovocia, 15 dkg zeleniny
19.00 hod.-10 dkg zeleniny, 1/4 l mlieka

6. deň:
07.00 hod.-10 dkg šunky
10.00 hod.-10 dkg ovocia
13.00 hod.-10 dkg tvarohu
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l kyslého mlieka

7. deň:
07.00 hod.-2 vajíčka
10.00 hod.-10 dkg tvarohu
13.00 hod.-10 dkg ovocia
16.00 hod.-10 dkg chudého mäsa
19.00 hod.-1/4 l mlieka

8. deň:
07.00 hod.-20 dkg ovocia (jablká)
10.00 hod.-20 dkg zeleniny
13.00 hod.-20 dkg ovocia
16.00 hod.-20 dkg zeleniny
19.00 hod.-20 dkg ovocia

Tinuska86

nad tým, čo písala alenaxxx som tiež uvažovala, ale ja v podstate odmalnka pijem mlieka na litre, mliečne výrobky mám rada a zatiaľ som problémy s cholesterolom a strávením laktózy fakt nemala. Ale tiež si myslím, že to nie je asi vhodná dlhodobá dieta, preto som sa pýtala, či náhodou neviete ako dlho sa môže držať, aby nespôsobila nejaké zdravotné problémy...ja mám v pláne to otočiž 2x za sebou a potom nabehnuť na delenú stravu, tak dúfam, že nebude žiadny jojo efekt....aj keď počítam s tým, že keď s tou diétou skončím a prejdem na delenú stravu, určite sa tak 2-3 kila vrátia...

alenaxxx

Baby ! Podla rozpisu je to uplne priserna dieta ! Boze, tolko mlieka do seba natlacite ? Laktoza - 40-60% ludi ju nedokaze optimalne travit, vznikaju problemy...cholesterol, nasytene mastne kyseliny, mlieko obsahuje mnozstvo alergenov... a v tejto diete ho musite vypit tak vela, no neviem neviem. A este, baby, mam za sebou strasne vela rychlych diet, pomoze to ked sa chcete za dva tyzdne dostat do sukne, ale verte mi, po tych 2 tyzdnoch ked zacnete normalne jest a to si piste ze zacnete, priberiete raz tolko. Uz od puberty bojujem so svojou vahou, dietky mali kratkodoby ucinok. Netreba dietovat ale zmenit svoje stravovanie celkovo dlhodobo. Vzdy ked som v minulosti zacala dietovat, hned som zacala mat chut na vsetko to co som nesmela. A potom ked som vydrzala ten tyzden huraaa ! Brucho som mala mensie, ale to je vsetko. Samozrejme, vaha isla tiez dole o 2-3 kila. Ale ked si znova date chlebika, ci si urcite date, hned je vsetko spat a vy mozete zase o mesiac zacat s inou dietou. A aby som tu len nekecala o tom co by sa nemalo, poradim : na Vianoce som dostala knihy od Bukovskeho : Miniencyklopedia prirodnej liecby a Hned to bude ! Dala som si poradit a s priatelom sa snazime varit podla jeho receptov a zazrak ! Nasli sme nove chute o akych sme ani nevedeli, pekne sa napapkame, pritom uplne zdravo a ja ani nechcem a chudnem. Zaciname aj s behom, takze sa citim neskutocne dobre. Hlavne je, ze nie som hladna. A prve co som spravila, je, ze minimalizovala prijem mlieka, takze ked tu citam tu dietu az ma zamrazilo : )

Tinuska86

Ahoj holky. Tak ja som sa pridala tiež. Dnes je tretí deň a až samú ma to prekvapilo, že to nie je také ťažké, ako som čakala. Po tom mojom nepravidelnom stravovaní je príjemná zmena jesť 5x za deň :))) aj keď niekedy mam strašnú chuť zjesť to čo by som nemala (hlavne keď spolubývajúci do seba tlačia spišské párky) :DDD tak zatiaľ statočně odolávam :) len ma tak napadlo, ako dlho sa môže držať táto diéta, aby to neuškodilo?? aj mesiac??
Tak držím nám všetkým palce, aby sme vydržali :)))

7malinka

viki ja si myslim ze asi nie,pokus sa ale pokracovat,5 x denne jest,v casovych intervaloch ako teraz a male porcie,napr.maly chlebik s doma spravenou natierkou,sunka,omeleta,zeleninka,desiata ovocie,chutny obedik ale mensia porcia,olovrant nejaky syr,ci jogurt,a vecera to co ranajkujes,obedujes,a lebo nieco ine.dolezite je papat menej a castejsie,a samozrejme mliecne vyrobky nizskot.a nejest vyprazane a presolene,a ak budes mat chut na sladke tak skor doobedu-no hlavne sa treba ovladat, plus nejaky pohyb,uvidis ako sa budes citit ok.a treba velmi vela pit,kto nepije ten nechudne.

viki_viki

tak..a 1.den ja za mnou:Da zvladla som tazky zaciatok:Dnepocitujem nejaky mocny hlad..ale myslienkami uz chrumem cokoladu:Dsnad nepodlahnem tomuto "diabolskemu"pokuseniu a zvladnem dalsich par dni:Dmyslite,ze tato dieta..sa moze drzat aj viac krat za sebou?s par dnovým odstupom?:)

adika09

Ahojte, no ja som na 5tom dni a zatial je to v pohodke aj ked niekedy ma riadne prepadne hlad ale vtedy si spravím čajík a všetko zaženiem.Ja si namiesto tvarohu dávam jogurt ovocný- ved ten má menší obsah tuku ako biely:-DD a namiesto maska som si začala dávať tiež šunku...je chutnejšia :-DDD no len dúfam že tým nič nepokazím

7malinka

tak nas je viac,to je dobre.ja dnes koncim stvr.den a vsetko ok,v pohode,vela pijem kazdu hodku aj 3 deci,supnem,nepocitujem hlad.ale citim uz na bruchu ze je splasnutejsie,ale sa este netesme niesme ani v polovici,po vikende tak pondelok to bude ine.
linduska,jasne za si telo vypyta, chut na zozratie vsetkeho a hlavne mix,sladke,slane.ked si das kusok,potom si das vsetko-cize najlepsie je povedat si nie.a tato dieta,je silne kafe.Inak neviem ci ste si vsimli,ale vacsinou je na veceru bielkovina-no vecera ako vecera.Ovocie treba doobedu,ako aj nejaky termix-aby to stihlo spalit,a zeleninku poobede a ovocie uz nie.a na vecer kludne masko,rybku,tuniaka-kto ako je hladny.a po ukonceni diety hlavne nenaskocit na strari rezim.

lubinka26

ahojte, v prvom rade sa ospravedlnujem za viac odoslanych prispevkov. neviem ako sa mi to podarilo :D

vitam nove spoluchudnuce a drzim vam i nam palce a pevnu volu :)

ja som dnes na piatom dni, vcera som prisla neskoro domov, tak som vypila 3 dcl mlieka miesto tvarohu a dnes rano som zaspala a nestihla uvarit vajicka, tak som si dala zasa mlieko. dufam,ze sa nejako nezablokujem.

tu sobotu zvladnem. spravim tak, ako mi pisete. cisty vyvar a masko so zeleninou. myslim si, ze budem taka plna, ze na zakusok ani nepomyslim.

lubinka26

ahojte, v prvom rade sa ospravedlnujem za viac odoslanych prispevkov. neviem ako sa mi to podarilo :D

vitam nove spoluchudnuce a drzim vam i nam palce a pevnu volu :)

ja som dnes na piatom dni, vcera som prisla neskoro domov, tak som vypila 3 dcl mlieka miesto tvarohu a dnes rano som zaspala a nestihla uvarit vajicka, tak som si dala zasa mlieko. dufam,ze sa nejako nezablokujem.

tu sobotu zvladnem. spravim tak, ako mi pisete. cisty vyvar a masko so zeleninou. myslim si, ze budem taka plna, ze na zakusok ani nepomyslim.

lupienok77

no 5den a pohoda aj ked j aneikedy vynecham jedenie o 7 pretoze vstavam o pol devatej..ale v vpohode..no ja som problem s hadom mala tusim prvy alebo druhy den ale clovek ked am silnu volu prejde to napit sa vody a nemysliet na to ze si hladna..no urcite nejake vyseldky budu lebo uz aj manzel si vsimol ze to nejake to kilo zhodila ...najme bruchu a zadak ...tak som rada ze vidiet aspon nieco..krasny dnik vsetkym :-)