Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

anna888

Chcela by som sa spýtať, keď berem Minervu, či som chránená aj počas toho, keď tie tabletky neberem, čiže cez menštruáciu. Keď mi náhodou skončí skôr a chceli by sme si s partnerom užiť...

žužlo

ahojte, minervu zacinam brat teraz uz treti mesiac. pisete, ze vam narastli prsia a bolia, ja mam ten isty problem, ale chcem vediet ci to prestane niekedy alebo to bude stale..:-(..dalsia vec kramy sa mi este stale neustalili na dany den..:-(

shantay19

Ahojte.....chcela som sa opytat...beriem antikoncepciu Minerva od pondelka...cize 4dni...od prvej menstruacie...vzdy som mala normelne menstruacne krvacanie...ale tento krat mam slabe a kratke krvacanie...ma niekto takuto skusenost???neviete cim to je????diky....pa

farmaceutka

ja mam s touto antikoncepciou zlu skusenost. Bola odo mna blbost, ze som sa vobec na nejaku antikoncepciu dala, lebo je to strasne svinstvo po kazdej stranke, ale bolo to uz davno a som rada, ze je to za mnou. nemam v umysle si zakladat na vselijake choroby v neskorsom veku uzivanim hormonov. baby, ak nemusite, neberte to.

cica

Ja berem Minervu 2 mesiace, dala som si ju kvoli pleti, ja viem ze je to kratky cas nato aby sa ukazali vysledky, no koncim snou... za tieto dva mesiace stale len priberam, a na postave mi zalezi viac ako na peknej pleti...

danielka

ja beriem minervu skoro pol roka,,narastli mi prsia,vycistila sa mi plet,ale aj som pribrala...mala by som si ju menit?..poradte mi plsss

adka43

ahojte..ja beriem minervu prvy mesiac a chcela by som sa spytat:na zaciatku bolo vsetko ok...ale teraz pred koncom ako som brala uz posledne tabletky tak sa objavilo spinenie...je to dost neprijemne..ma s tym niekto skusenosti?neviem ci mam navstivit lekara alebo to nechat tak a ono to prestane samo...ked viete pomozte dakujem

zuzana175

a mna by zaujimalo, ci niektora z vas nema taky problem,ze nema chut na sex.pretoze mna trapi to.a mam Triquilar a v stoliku uz krabicku minerva:)tak hadam to prestane po nasadeni novej hak