Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

natalyk-16

dobrý deň...chcela by som sa spýtať za koľko môžem mať nechránený sex keď beriem MINERVU!a čo mám urobiť ak si jeden deň nedám minervu,za koľko si mám vziať ďalšiu tabletku?priberá sa s tejto antikoncepcie???

doodles

Ahojte, ja beriem Minervu už viac ako pol roka a som s ňou spokojná, vôbec som nepribrala a už sa mi nestáve, tak ako predtým, že mi pred prýchodom menštruácie prišlo zle, sem tam sa mi zatočila hlava a samé nepríjemnosti, teraz to už chvala bohu nemám...:)

valika

cawte...:)
beriem minervu už tretí mesiac prvé krámy sa mi odstavili na 4den cez tu 7dnovu prestavku.Teraz mám znovu prestavku mala som aj nechránený styk a už je 4den mala by som dostať krámy a ešte som nedostala... :-/ neviem prečo...stalo sa to už niekomu?diky

mimi11

zdravím vás. ja beriem Minervu už skoro rok a som s ňou spokojná. nepribrala som, zväčšili sa mi prsia, vyrážky pomyzli a je spoľahlivá..

tinuss

ahojte, brala som belaru 3 mesiace ale kedze som mala nalady, doktor sa rozhodol dat mi minervu, aj kvoli pleti... je dobra? ja sa spolieham iba na hak, kondom nepouzivame,takze je tato antikoncepcia spolahliva?

slawka28

chcela by som sa opytat ake typy antibiotik pri angine sa mozu popri tabletke Minerva uzivat.mam momentalne 7den pauzy a zajtra by som mala uzit Minervu

1leaven1

ahojte.tak ja beriem Minervu už druhy mesiac.počas prvého mesiaca som trochu krvacala a male nevolnosti.no teraz už je to všetko v poriadku.čo sa týka priberania...necítim na sebe žeby som pribrala,zda sa mi že som schudla asi 1 alebo 2.ale aj tak si myslím že to závisi od každého tela individualne ako prijme tu tabletku...

janka

uzivam minervu prvy mesiac..mam 7 dnovu pauzu...resp. uz 6 den som bez tabletky a este sa nedostavili kramy..nemala som pohlavny styk....co sa deje?mate s tym skusenost?