Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

inguska

chcem zacat uzivat minervu preto abi som nechtiac vinechala ci nahodov neotehotnejem lebo ja mam problem otehotniet a us skusam naozaj vsetko prosim poratte my vdaka

nikaaa

AHOJTE! UZILA SOM PRVY MESIAC HAK MINERVU TERAZ MAM 7DNOVU PRESTAVKU...MAM MENZES A MALA SOM STYK SOM CHRANENA AJ TERAZ? A MOZE SA PIT ALKOHOL PRI UZIVANI TABLIET? PRETOZE SOM SI JEDEN VECER DOST VYPILA...DIKY ZA ODPOVEDE

annia

beriem minervu takmer 3 roky... nemala som ziadne problemi, vaha tiez v normale, zato plet sa mi dlho zlepsovala, lekarka tvrdila, ze po troch mesiacoch by sa to malo zlepsit, mne to trvalo tak okolo roka, s upravou menzesu to nemam ako potvrdit, lebo aj predtym som mala pravidelny, zato bolesti boli aj tak, trvali den - dva.... teraz si vsak chcem dat pauzu, kedze z kazdej strany pocuvam ako to je skodlive a odporucili mi spravit si pecenove testy, tak uvidim...

toccara

jaaaaaaaaajka..no dam ti vediet o mesiac totiz on sa domna fakt urobil...taze uvidime co bude z toho ...ale v kazdom pripade ak to bude "pozitivne" tak idem na interrupciu ..nemozem si dovolit teraz take cosi

jaaaaaajka

toccara, ja mam presne take iste obavy. tiez beriem minervu, ale bojim sa ked sa chalan domna urobi, tak pouzivame pre istotu este kondom. chcem sa opytat ake s tym mate skusenosti? spoliehate sa iba na hak?

fanny

ahoj ete som cela vedieť začala som ich brat a po prvej tabličke ked si mam dať pauzu tak nemusim môžem brať dalej(to viem na 100%) zaujimalo by ma teraz po druhej už mam pauzu od soboty je utorok a ete nemam kramy čoto to sa tak môže???? mam pokračovať normalne na 8deň? nemam manual som stratila dakujem ..

fanny

ahoj nepriberiete z toho.... beriem ju 2mesiace som uplne na tej istej vahe ... samozrejme neovplyvňuje to moje prežieranie sa :-D a ano menzes ovplyvnilo mi to tak že som mala cca 9dni ale asi tak že tri dni slabunke dva dni pauza a zase 6dni.... .-D takze asi tak....

Anaid

cawte,podelim sa s vami o moju prihodu,brala osm 2 mesiace Minervu a bolo to nieco strasne,kazdy den bolesti hlavy,niekedy az migrena,dost casto som vracala,po kazdom jedle mi bolo zle,no proste strasne nieco,tak som isla k lekarovi a povedal ze esteze som rpisla,lebo ja som si nevolala ani na vysledky krvi a mala som zvyseny fibrinogen(zla zrazanlivost krvi),tak ze keby to beriem dalej,som mohla dost aj infarkt,alebo emboliu,hned mi to vysadil.mal niekto taketo podobne ucinky z toho? inak ostali mi tabletky este na dva mesiace,keby niektora potrebovala,mozem to predat,mne to uz na nic nie je..

toccara

Caute. Minervu pouzivam 7 dni, na 7mi den este stale trosku krvacam, Chcela by som sa spytat ci alkohol neznizuje ucinnost tabletiek,totiz vcera som trosku vypila a mala som nechraneny sex,prosim poradte mi som z toho zufala beriem pravidelne antikoncepciu ale mam obavi kedze chrani na 99 percent...co ak ja budem to 1 percento?