Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

anita

ahoj valerry....ak mas problemy s akne skus poprosit kozneho aby ti k minerve predpisal aj tabletky Aknenormin....mne ich predpisala beriem ich spolu s antikoncepciou a vysledky su skvele

anita

caute...minervu beriem treti mesiac:)...vsetko je v najlepsom poriadku....mnohe pisu ze ste pribrali..ja som naopak schudla a to som vobec neobmedzila stravu...maam neskutocne huste vlasy...konecne cistu plet a vacsie prsia...jedinym problemom je to ze ma trosku bolia...tehotna zatial niesom:)tak neviem .... mne minerva pomohla:)

valerry

ahojky, tak ja beriem minervu uz 4.mesiac... pribrala som len uplne malicko... predpisala mi ju kozna kvoli vyrazkam, no ale mam pocit, ze este to nie je ono, co som si predstavovala, ako budem vyzerat... tak neviem, v com je problem... ked mam tyzdnovu pauzu a vezmem tabletku, tak aj mne byva prve dve rana zle, ale potom je to uplna pohoda... a prsia sa mi zväcsili, to beriem ako najväcsie plus :)))

julius

somkanec a beriem tu tbletku a ovela častejšie mi stojoi kar nevieteprečo?????????????????????????????????????? ???????????