Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

kiki

x-girlx musim ta opravit. Priberanie z antiky nie je vysledkom zvysenej chuti do jedla, dosledkom zadrziavania vody v tele.

x-girlx

minerva je v pohode anti...nepribera sa z nej..hlavne si treba uvedomit ze vacsina anti neprinasa samotny ucinok priberania ale ucinok taky ze povzbudzuje chut do jedla..teda kazdy sa musi kontrolovat...ja mam s touto minervou dobre skusenosti hlavne co sa tyka pleti..ozaj sa mi vylepsila..takze ja ju mozem len odporucat :)))

gosh

beriem minervu druhy den a doktor mi ju predpisal lebo som mala kramy v priemere 2krat za rok...a kvoli polycystickym vajecnikom ktore vraj produkuju nejake androgenne hormony.a preto mi je to trapne ale chcela som sa spytat- nemala niektora z vas problem s nadmernym ochlpenim? ze ci to po minerve zmizne.v letaku pisu ze by malo, ale neviem ci sa na to mozem spolahnut..a rano mi bolo dost zle, prejde to casom?

annia

Ramiaka: Zalezi podla toho v ktorom tyzdni si ju zabudla. Kriticky je druhy tyzden. Vtedy sa ju snaz nezabudnut zobrat. Inak je spolahliva. Mam odskusane viac ako dva roky :). Nemusis ju presne na hodinu brat. Ked vecer, tak vecer.. Priblizne staci.

lusiaj

ahojte,ja budem brat MINERVU prvykrat,len cakam menstruaciu a zacinam brat...len sa trosku bojim ci nepriberiem a nebudu nejake vedlaj.ucinky...snad nie!len chcem nech mi to upravi menstruacny cyklus,lebo mam velmi nepravidelny!

ramiaka

Ahojte. Chcem sa opýtať na spoľahlivosť HAK Minerva. S priateľom provozujeme sex bez ochrany (až do konca), stačí mi Minerva? A ak som si včera večer po sexe zabudla dať tabletku, no dala som si ju dnes ráno (do 12 hodín), \"hrozí\" mi otehotnenie? A ešte: musím brať tie tabletky každý deň v presnú hodinu? Alebo nevadí, ak ich budem užívať iba v približnom čase? Vrelá vďaka za odpovede a skúsenosti s podobnou záležitosťou...Ď, M.

gulocka

Baby a pocitili ste aj pozitivnu zmenu ohladom vlasov? Bo mne hrozne vypadavaju a na tom letaku o Minerve sa pise ze ma pozitivne ucinky aj proti vypadavaniu tak by som chcela vediet co je na tom pravdy.

kiki

Baby, teda tie co sa bojite ze pri uzivani ATK otehotniete, mozete mi povedat kvoli comu ju potom beriete??? toto fakt asi nikdy nepochopim,samozrejme je normalne ked sa chcete chranit pred pohlavnymi chorobami ale myslim ze to sa vas netyka-takze na co?