Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

lilinka

Samara, urcite to nemiesaj, kazda hak ma ine zlozenie, este si zbytocne narobis sarapatu. Nemozes zajst na gyndu? Alebo skus do lekarne, vysvetli im vynimocnost situacie, nech ti jedno balenie predaju. Nemam s tym sice osobnu skusenost, ale pocula som, ze to je mozne aj v pripadoch, kedy nemozes ist ku gynekologovi a dosli ti tabletky.

samara01

Ahojte potrebujem sa surne spytat, beriem antikoncepciu Minerva uz treti rok, vcera sa mi stalo, ze som ju stratila musela mi vypadnut z kabelky. Ide o to ze inu uz nemam doma a potrebujem si nejaku dat pretoze dnes uz nezozeniem nikde. Sestra uziva novynette, chcem sa opytat ci do pondelka mozem uzit namiesto Minervy Novynette ci budu zachovane ucinky. Som v druhom blistri :-( Uz neviem co mam spravit :(

evva

awojte...ja mam s touto antikoncepciou taketo skusenosti....schudla som 5 kg...plet mam lepsiu ale stale to neni ono ...prsia sa mi zvacsili a bolia ma ...a vlasy mam stale rovnake :))

lucka

tinuss dakujem za odpoved.a este chcem sa spytat ako dlho ti trvalo, kym ti narastli prsia a tvoj psychicky sa kedy upokojil po akom dlhyom case??neschudla si trochu??

tinuss

ahoj lucka,aj ja som brala belaru a mala som z nej zmeny nalad, preto som ju aj vymenila za minervu a vsetko je s nou ok, aj prsia mi narastli a ziadne zmeny nalad, nic :) ale u kazdeho je to ine, no ja sa stazovat nemozem a mozem ti ju len odporucit :)

lucka

No chcem sa opytat ci tu niekto nemal z Minervy aj psychicke problemy ako-depresia, zmena nalad... pretoze ja som brala do nedawna belaru ale mala som z nej strasne zmeny nalad, az mne samej to prekazalo.... preto som si dala zmenit na Minervu.....