Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

kalen

Ahojte ja beriem minervu uz asi pol roka.zo zaciatku to bolo dobre aj prsia narastly ani som nepribrala,,chvala bohu\\\" lebo zo starych som strasne pribrala.zo zaciatku sa mi aj plet upravovala ale v poslednom case som sa strasne vyhadzala a uz neviem co mam robit..nic nepomaha..a na gynde mi povadali ze nemozem furt menit tabletky ale pritom su moje este len druhe..prosim o radu co s tou pletou mam robit.

andysa

Ahojte! Ja beriem Minervu už štvrtý mesiac. Prsia mi narástli trocha a sú napuchnuté, pleť sa mi vyčistila, ako aj mojej kamarátke, ktorá ich tiež berie. Nepribrala som, ale ani neschudla. Nechty mám silnejšie a neolamujú sa mi tak strašne ako pred tým, akurat na vlasoch som si nevšimla žiadnu zmenu a na papieri je, že vraj aj vlay budú silnejšie. Dúfam že časom ...:) Tak sa rozhodnite, ale nezabúdajte, že na každého pôsobí každá tabletka inak. Jaj a prvý mesiac som mala celý mesiac špinenie, ale pani doktorka mi hovorila, že to nevadí, že to je kvoli tomu že v tele mám iné množstvo hormónov ako je v tabletke, a že ak to budem mať aj v druhom mesiaci, tak sa mám vrátiť. Ale nšťastie som to už odvtedy nemala.

Loola

Ahojte,
minervu beriem len 2 týždne.Mám občas slabé špinenie a aj pri sexe sa mi pustí krv.Pribrala som 2 kilá.Je to normalne? No ja dúfam že sa to upraví.Je to predsa len prvý mesiac..

Tay

Ahojte, beriem Minervu 10 dni a chystam sa do solarka...Neviem ci je tato HAK fotosenzitivna, tak neviem ci mi to nejak neposkodi. Mate s tymto nejake skusenosti? Dakujem...

gosh

beriem ju uz 4 mesiace...no a moje skusenosti su taketo-absolutne som nepribrala, schudla som (ale zas nie z nej), prsia sa mi nezvascili a ani nejako nebolia,tak dva-tri dni v mesiaci sa citim nejako nafuknuto, alebo "zavodnena"...ale plet sa mi nezlepsila vobec, mam pocit ze mam este viac vyrazok nez som mala predtym

majenka

zdavim vsetky damy...uzivala som antikoncepciu diane asi 2 roky, po porode mi lekar odporucil minervu...a si predstavte, ked som za nim prisla s tym, ze mam silnu migrenu a zvraciam, ze nemam ani z coho,a mam zvyseny tlak povedal mi, ze to z antikoncepcie nebude...vysetril ma, ci nahodou nie som znova tehotna, no nebola som...tak sa ma spytal, preco som ju teda nevysadila??? ale ja som ju vtedy uz nebrala. Ani ma neposlal na nejake vysetrenia,sla som domov...na druhy den mi drevenela lava strana tela,na treti sa dostavila mozgova prihoda...a to mozem byt rada, ze som nezostala ochrnuta ako ine pacientky, o ktorych mi neskor hovorili lekari...tak si rozmyslite, ci to stoji za to, brat antikoncepciu. Samozrejme nie kazdemu sa toto moze stat, ale mnoho mladych zien zostalo ochrnutych...ja mam 22 rokov a polrocneho synceka, tak si viete predstavit, co to asi pre mna bolo...a pre mojho manzela. Keby som nebola v tom case v nemocnici v cakarni, toto by som uz nepisala...

romča:)

alexy__a žaby: takže ty si asi pekne vytretá keĎ sa pýtaš také debilné otázkyn nemôžeš otehotnieť ak berieš pravidelne a nevynechávaš tablekty percento otehotnenia je takmer nulové...bože baby niekedy ma zaskakujete tými debilnými otázkami však neviete načo je antikoncepcia??

moje

ahoj. ja tiez beriem minervu a zatial sa na nu nestazujem a uz ju mam pol roka. myslim,ze je fajn.. nemam s nou problemy ziadne.. tiez som nieco schudla a aj mi prsia narastli o nieco,ale tiez ma bolievaju.. ale ja mam sama o sebe dost velke a boleli ma aj pred tym,tak neviem ci to mam z nej.. ale je dobra.. nebudes mat s nou problemy.. :)

minerva 1

ahojte...zacalasom minervu uživať minuly zýždeň ale tak, že som čakala kým mi skončia kramy a až potom som začala užívať..a pritom sa to ma prvý krat začať v menzese...pôsobi mi vlastne??

alexy__a žáby!

!.. minervu už beriem.. no bude to 4mesiac.. mam ju hlavne kvoli kožnym problemom...mam priatela už pol roka.. ale nikdy sa mi nestalo že sa domna vystriekal.. avšak minule.sa to stalo .nebolo toho vela.. mala by som dostať teraz niekedy menštruaciu.. a stale nič.. som nervozna.. aka je pravdepodobnosť že otehotniem?