Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

premajenka

zdravim majenku, mala si naozaj stastie. mozgova prihoda nie je sranda, v tomto pripade mozes lekara aj zazalovat, lebo to zanedbal.. ale myslim si ze z minervy to byt nemoze, kedze si predtym brala diane dva roky, minerva je presne to iste, len od ineho vyrobcu, ale to iste mnozstvo tych istych latok. Ja som uzivala minervu a bola som spokojna, len som trosku pribrala, ale inak fajn.

Nikuska1012

Ahojte baby...cem sa spytat,doktorka ma neoboznamila,ze ako dlho musim brat tabletky MINERVA aby som nemusela pouzivat inu antikoncepciu...PROSIM PORADTE MI. Dakujem vopred

radusik

ahojte..ja beriem uz minerwu 2 rok.da sa powedat ze som s nou spokojna,pretoze mam neuweritelne krasnu plet a citim sa skwele.Ked som brala inu antikoncepciu mala som pocity smutku a bola som strasne unawena a nerwozna ale pri tychto tabletkach nemam problem.mojim jedinym problemom je to,ze som pribrala..a popri tom sa strawujem zdrawo.

Jandulka

čaute babenky.:) ja minervu beriem uz viac nez 3 roky a som s nou spokojna.moj gynekolog mi ju nasadil kvoli neznesitelnym bolestiam pri menzese a aj kvoli vyrazkam na tvari..takze 2 muchy jednou ranou :) si neviete predstavit aka som bola stastna ked som dostala menzes a nebolo ma uz brucho 5 hodin v kuse ako predtym, ze som nevracala denne 8 krat. a to vsetko vdaka MINERVE. zbavila som sa vdaka nej svojho trapenia. len ma to jednu nevyhodu ze som na nu odkazana :( lebo uz som skusala aj vysadit, no nastupili neskutocne bolessti hlavy a ked som dostala menzes tak sa bolesti vratili a brala ma sanitka....neskor som mala dalsi dovod preco ju brat. kvoli priatelovi.:) vzdy ju beriem poctivo a aj tak som par krat bola u doktorky na tehotensky test, pritom sa zo mna smiala ze to nie je mozne ked sme mali este aj druhu ochranu no ja som mala hrozny strach z toho. takze moje zlate baby: ak ju uzivate spravne nemate sa coho bat. lebo jej ucinnost je 99% a patri k tym vysokohormonalnym antikoncepciam. ja som od nej pribrala aj prsia mi trochu narastli tak po pol roku sa to zacalo prejavovat...ale to si myslim ze to je u kazdej inac ako sa to prejavi..niektore nepriberu vobec ine ano.takze uzivajme si zivota kym sme mlade :))

mellinda

Timma6, na tvojom mieste by som teraz pockala az do menzesu. Inak si rozhadzes cyklus. Tych par tyzdnov sa mozes chranit aj inak :-)

timma 6

ahojte beriem minervu uz 4mesic v pondelok som mala zacat brat dalsie balenie a dnes som nato prisla ze som ho zabudla zacat brat, co mam robit ,pomozte

Cilvika

Ja beriem Minervu uz asi 2 - 2,5 roka. Je uplne v pohode i ked ja som nemala doposial problemy ani s jednou antikoncepciou. Nepribrala som, nezvacsili sa miprsia, nechty aj vlasy mam stale rovnake. Plet je ok. Nikdy som nekrvacala pomimo 7-dnovej prestavky. Som s nou spokojna a odporucam.

Lumka

Ahoj...ja beriem minervu už 2 roky,nikdy som problemy s pletou nemala,ale teraz mam plet velmi zlu,ani prsia nenarastli,ani schudnut sa nedari,citim sa stale len taka nejaka plna.A to je uz tretia HAK,ktoru skusam.Ale z predchadzajucich som pribrala,z tejto nie.