Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

angela1

Ahojte,beriem antikoncepciu minerva 4. mesiac a pribrala som viac ako 5 kíl a narástli mi prsia,ale odvtedy sa mi zlepšila pleť a nemám žiadne vyrážky.Kvoli tomu,že som pribrala,tak by som ju chcela zmeniť,ale neviem,či nebudem priberať aj od inej...mate nejaké skúsenosti s tým?? Ďakujem

aluska

dana333 yaz bere vo svete 3,2 miliona zien..takze tu nerozpravaj o par babach...pri ktorych sa ani nevie ze ci to bolo z toho

NP

PRE MUCYNKU: ja tiež beriem len prvé balenie a tiež ma bolia prsia....brala som roky TriRegol,ale kvôli pleti, vlasom a ochlpeniu (androgény) som prešla na túto HAK,čo je síce 3x drahšia, ale dúfam, že zaberie....:-(

Dana33

Na tu YAZ zomrela tu vo Svajci jedna 21rocna holka...je to v novinach...plucna embolia...a pisu aj,ze bolo viac pripadov...takze asi bacha....yasminelle a yasmin obsahuju ten isty hormon-drospirenon al. tak nejak....ja beriem Minervu-plet je super,menstr. pravidelna a nepribrala som....beriem rok aj 3 mesiace.....

mucynka

Ahojte baby, tak ja uzivam minervu prave mesiac, bala som sa zmien nalad ale nic take sa nekonalo, no neskutocne ma bolia prsia...ked ma niekto objime tak mi tecu az slzy od bolesti.Uzivam ju hlavne preto, ze mam zlu plet, mohli by ste mi povedat po akom case ste zacali pozorovat zlepsenie pleti???

mihai

baby, ja som mala minervu asi dva a pol roka. plet sa mi zlepsila neuveritelne, krasna. ale. poziadala som lekarku o nieco setrnejsie, kedze je uz plet ok. dala mi YAZ. odporucam. myslela som ze po minerve nepriberam, ale odkedy mam YAZ, akoby som "odpuchla". YAZ totiz odvodnuje po predoslej antine. neviem si ho vynachvalit. mam lepsiu naladu, s minervou som bola dost precitlivena. hlavne pocas prestavky, hormonalne vykyvy. teraz mam YAZ treti mesiac a vazne, aj ked je drahsi, stoji za to. okrem toho, taktiez upravuje plet-tym, kt treba :) minerva je ok ale je to "sila", kt sa uz da nahradit modernejsimi a vychytanejsimi.

quiqui

ahojte, prosim poradte mi.... minervu neuzivam uz hruba ten mesiac, nejako sa to posmyklo a neviem kolko dni ma este chrania tabletky... bojim sa ci nebudem tehotna..

choki

ahojte ja beriem Minervu uz mesiac a nemam snou zatial problemy..narastli mi prsia na vahe som nepribrala a akne mam stale rovnake..vraj sa upravi az za4mesiace uzivania..prave mam 7 dnovu prestavku a citala som ze u Minervi sa dostava menzes do 2-4 dni..ja uz mam5 den a stale som to nedostala...=(( ?