Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

allllla

Ahojte,mám 17r. a chcem sa spýtať, aké máte skúsenosti po vysadení Minervy čo sa týka menštruačného cyklu. Dr. mi ju teraz predpísal, pretože bez vyvolávačky nemôžem dostať menzes, tak aby som tam furt nebehala. Mám vraj veľmi nízku hladinu ženských hormónov a zvýšené mužské horm. a ešte čosi, a keďže tento stav trvá už rok (aj vyše) tak vraj treba dodať nejaké hormóny v podobe antiky. Obávam sa však, že po jej vysadení mi menzes opäť nepríde a budem tam kde som bola na začiatku. Aké máte s týmto skúsenosti?

Domi :)

rebecca11 to nevadi, ze si este nedostala mesntruaciu, lebo niekedy ju mozes dostat aj na 5.,6. alebo dokonca 7. den. Pokial sa po 7 dnoch nedostavi mestruacia, chod k lekarovi.

čerešnička

ahojte:)tak ja tieto antik.tabletky uzivam uz rok,a podla mna su skvele,,nepribrala som vobec cez uzivanie,maju take ucinky ako by mali mat,mam super plet,zvacsili sa mi prsia:),,,,nemam menst. krvacanie take dlhe ako predtym,,skratilo sa mi a aj bolesti utlmili,,,,,,menstruaciu dostavam nacasovane ako hodinky:)vlasy a nechty mam tiez dobree:)a plet sa zlepsi uplne az po 5mesiacoch ale najprv sa zlepsuje chrbat a tak v tych prvych mesiacoch,cena je taka v poriadku,.... podla mna su super,nemenila by som,,,,iba ak by som musela:P

P.S: ak mate niekto tažkosti na www.antikoncepcia.com v odseku poradňa s gyn. vam pomozu gynekologovia ak mate otazky:) tak čuz

aluska

kajka mala by si pochopit ze na kazdeho cloveka posobi kazda antika uplne inak..takze drzat sa neziaducich ucinkov druhych ludi je kravina jak hovado..

kajka:))

Ajojte. Lekar mi predpísal minervu hlavne sexu..ale ako pozerám tak to ma viac neziaducich ucinkov ako pozitývnych.
Velmi sa z toho priberá? toho sa bojim asi najviac...

aluska

ronni taketo vedlajsie ucinky nesuvisia len s minervou, ale s kazdou antikou...radim ti skusit este jeden mesiac, ak sa to nezmeni, chod k doktorovi, nech ti da inu antiku lebo tato ti nesadla

ronni

ahojte, chcela by som sa niekoho opytat, ci sa nestretol pri používaní HAK minerva s vedľajšíjmi účinkami ako nechutenstvo, zmena chutí, niekedy hnačky. mám pocit, že mi tieto tabletky urobili totálny bordel s trávením, no nie som si istá, či je to tým, či mám hľadať príčiny niekde inde. no ak si to sledujem, nechutí mi jesť v prvom týždni užívania po menštruácii, dokonca sa mi doslova hnusí čokoláda, čo je pre mňa strašný šok. a posledný týždeň by som zas zjedla všetko... má niekto podobné skúsenosti?

rebecca11

Ahojte,
beriem antikon. Minerva prvy mesiac.. Mam teraz 7.dnovu prestavku. A menzes som mala dostat 2-4 den po dobrati... a nic. Ja uz mam piaty den a nic..
Je to normalne, stalo sa to uz niektorej???
Dakujem za odpoved..