Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

mellinda

Andreja, aka kvapka?? Pri uzivani hak do teba priatel predsa moze pustit cely ejakulat. Od toho ta hak je. To nie su lentilky.

Andreja

Da sa otehotniet aj ked berem antikoncepciju minervu iked som si dala pozor a žeby nahodov kustik uslo daka kvapka da sa otehoniet?

amorek

Ahojte, mam na predaj antikoncepciu Minerva na 1 mesiac. Ak by mal niekto zaujem, ozvite sa. 007amorek007@gmail.com

milili

stretol sa niekto pri minerve alebo akejkolvek HAK s problemom pichania pri srdci? mna picha pri srdci uz asi tri mesiace, v roznych intervaloch, no trva to zvycajne viac dni.

milili

stretol sa niekto pri minerve alebo akejkolvek HAK s problemom pichania pri srdci? mna picha pri srdci uz asi tri mesiace, v roznych intervaloch, no trva to zvycajne viac dni.

lussy525

aluska nehladala som tuto informaciu len ja ale aj iny ludia, ktory ju podobne ako ja nenasli.s niektorou antikoncepciou si chranena az po 1 cykle preto som chcela vediet ako je to s touto..dakujem za informaciu.

aluska

lussy chranena si najneskor po tyzdni ale ved nevadi.ale to je zaujimave nasla som si ten pribalovy letak na nete a tuto informaciu som nasla...len je to napisane inymi slovami.takze treba zapnut aj hlavu obcas

lussy525

ahojte chcela by som sa opytat po akom case zacne minerva zaberat ako ochrana pri pohlavnom styku.dnes som si dala poslednu tabletku v 1 mesiaci.myslite ze by som teraz mohla po pohlavnom styku ostat tehotna?nikde som nenasla tieto info ani v pribalovom letaku. dakujem za radu.:)

Rebecca11

Pre Domi:),
dakujem Ti, no uz je vsetko ok. :).
Nakoniec som dostala menstruaciu na
7. den.. Ale hlavne, ze dosla :).
Aj tak dakujem... :)

NP

Pre allllla: Obávam sa, že budeš. Mne tento stav trvá už 21 rokov (mám 33) a HAK som nebrala len v dobe,len keď som chcela otehotnieť a to mi lekári pri mojej diagnóze PCOS nedávali žiadnu nádej prirodzenou formou. Ale stal sa zázrak a mám zdravú dcérku, má už 3 roky. No ale teraz som zase tam, kde predtým...roky som brala TriRegol, ale mužské hormóny stále prevládali, tak teraz už 2.mesiac beriem Minervu.