Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

haluta

aj mna by zaujímalo že po koľkých mesiacoch už si chranena pred otehotnením.... už beriem druhy mesiac a teraz si nepamätám či to bolo po druhom či tretom :D nemáte niekto ten papierik priložený v krabičke od minervy tam to bolo ale ja som ho niekde stratila... bol tu niekto taký čo hned po užívaní prvého mesiaca mal celý mesiac menštruáciu??? ja som ju mala aj so svojou menštruáciou výše mesiaca a pár týždňov... a mám riadnu chuť do jedla...zatiaľ som nepribrala ale ako som tak čítala tak by som sa asi mala krotiť nechcem ani nemôžem pribrať...

cukrik545324

Lenze mna vobec nenapdlo, zeby som priberala z minervy. Len potom ako som cvicila a zdravo jedla, tak mi jedina moznost prisla, ze to je z minervy. Nuz dosla som nato po 2 rokoch uzivania.

Domika

Nesmiete sa riadit tym ako reaguje telo jednotlivca.Kazdy organizmus reaguje na tabletky inak.Niekto priberie, niekto nie, niekomu je zle, niekomu nie.Ja Minervu uzivam vyse roka a som spokojna.nepribrala som ani kilo.Ale fakt to zalezi na oraganizme.Vyskusajte a ak vam nepasujte, zmente.Podla man je zybtocne brat 2 roky nieco od coho brutalne priberam.Nevidim v tom zaidnu logiku.

cukrik545324

Ja som brala Minervu vyse 2 rokoch a pribrala som 15 kilo. A to som sa snazila zdravo stravovat, cvicila som a nic mi nepomohlo. Ani kilo neslo dole. A jak som ju vysadila, kila isli dole. Uz nikdy viac ju nechcem.

opalka

tak, uz ju mam aj ja predpisanu

po 3 rokoch s lyndynette 20 idem na Minervu a som zvedava,co bude,ked tu pisete,akopriberate 10 kg za 2 mesiace,paneboze !!!!

normalne rozmyslam, co by sa dialo s mojim telom, mysllim plet, vaha, voda....keby som po rokoch uplne vysadila HAK....

anaksunamun

ahojte ja som brala minervu vyse roka a bola uzasna...nepriberala som, nenaduvalo ma, a ani som sa moc nezavodnovala. a ked prislo stresove obdobie...rychlo som schudla..pocas 3 dni 6kg za tyzden 10kg. potom som ju vysadila a presla na cilest ale tam bolo vela vedlajsich ucinkov tak som ho potom vysadila. potom neskor som otehotnela a po porode mi dal doktor nizkohormonovu antik.logest ale to som nemala chut na sex pocas celych 3 mesiacov. a teraz som si opat presla na staru dobru minervu...ale dufam ze sa kramy dovalia...

Nattynkaa

Ahojte.Najprv som brala Lindynette,no po siedmych mesiacoch som zistila,že tá neslúži na liečbu akné.Tak mi kožná poradila Minervu,že tú predpisujú aj ony na liečbu akné.Beriem ju 2 mesiace,ale ešte akosi nezaberá.Čo sa týka hmotnosti,tak myslím že som ani z jednej nepribrala a ani prsia mi nenarástli.Ani na náladu nepôsobili nejak zvláštne,akurát som pred menštruáciou precitlivená..Ale to asi každá z nás :))

alusinka

Dobry vecer dievcence...

Ja beriem uz tri roky LOGEST, a som nadmieru spokojna... nepribrala som vobec (a ak ano, tak nie kvoli liekom ;)) a ziadne ine vedlajsie ucinky nebadam :P