Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

odpovedam

jasne, ze je to blud... chranena si po cely cas... predsa ked uzivas umele hormony, tie blokuju ovulaciu. otehotniet nemozes....

nikaa

Ahojte .. ja by som sa chcela opýtať,či som chránená pred otehotnením - brala som rok Cloe a teraz pred 2 a pol mesiacom som prešla na Minervu.Počula som niečo také,že ked prechádzam na novú HAK najprv si musí telo zvyknuť a až po nejakých 2 mesiacoch začínam byť zase chárnená. Tak neviem či to je pravda alebo len blud. Dakujem

zuzana111

Baby a chcela by som sa opytat , ci z nej nemala prve tyzdne niektora akne? nikdy somm ten problem nemala a ted mi naskakali....dost vyrazne... zmizne to? Dakujem....

Petuska123

ja som zacinala s minervou pred pol rokom -mala som ju mesiac.uplna katastrofa zvracanie , bolesti hlavy brucha , hnačky... potom mi gynekolog dal belaru , ktora mi uplne sedela brala som ju 5 mesiacov, lenže mám škaredé akná a gynekológovi to nedalo, stále mi chcel predpisovať minervu. teraz ju mám mesiac a už nikdy viac sa mu na to nedám hahovoriť. Úplne som trpela zasa. Zlá nálada,vkuse som plakala nad ničím, kŕče v bruchu,bolest hlavy, depresia...Pekne sa vraciam k mojej Belarke :) nech mi aj pupáčiky nezmiznú , nebudem sa kôli tomu takto ničiť ....

t_ayla

ahojte. mne nesadla...prvé dva týždne v pohode...a čo sa so mnou robilo potom...no comment...(vracanie, strašné kŕče a pod.)...z toho dôvodu mám na predaj 2x21 tabliet - 15 eur...má niekto záujem? :)

elizabet1111

ahoj ja beriem minervu uz 2 roky a mozem ti povedat,ze som nepribrala ani gram,stale mam rovnaku vahu ako predtym...a velmi dobre mi pomohla na plet aj vlasy,maslim ze aj na ochlpenie ma priaznive ucinky :) velmi mi sadla :) ale nie je to zaruka,lebo vsetky sme ine

zuzana111

Ahojte,ja by som sa chcela opytat, ci mala niektora z Vas tuto antikoncepciu aj na nadmerne ochlpenie a ci to trochu pomohlo...neskodi to moc na pecen?

Jaja18

Awojte,

chcem s aopytat, ci pocas prvych 3 mesiacov uzivania HAK ste nahodou nemali prblemy s menzesomm? Napr. len taky hnedy vytok...

Jaja18

Ahojte, aj ja beriem minervu kvoli tomu, aby sa mi upravila rovnovaha hormonov.Mam zvysenu hladinu muzskych hormonov a dosledok je taky , ze kvoli tomu mi padaju vlasy uvidime ci to pomoze mal niekto taky problem?...a este je zena chranena i v tej 7dnovej pauze,ked zena neuziva tabletky?