Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

SISI222

Ahojte, beriem Minervu uz rok...som s nou velmi spokojna...nepribrala som a nemam ani ine neziaduce ucinky a zlepsila sa mi plet...Moja lekarka mi ju chce zmenit na Lindynette 20- vraj preto, ze je nizkohormonalna....ale aj Minerva patri medzi nizkohormonalne...Mate niektora z vas skusenosti s takouto zmenou ?

rrrr

takže Minerva .... beriem ju už 9 mesiacov, čo sa týka priberania tak som pribrala po nej asi tak 7 kg, no katastrofa. Pleť sa mi krásne vyčistila, vlasy sú lesklé. A sex? tak na ten nemám absolutne chuť

lub44

ahojte...zacinam s HAK a lekar mi napisal minervu, chcela som nieco s antiandrogennym ucinkom, mam trochu problem s nadmernym ochlpenim aj ked hormonalne testy som mala uplne v poriadku. pocula som vsak o minerve, ze su to dost silne hormony a hlavne na mastnu plet, pritom ja mam prave dost suchu pokozku, moze mi to uskodit?

romanecka

ahojte....minervu som brala 3 roky a všetko bolo v najlepšom poriadku, krásna čistučká pleť,vlasy krásne lesklé a vôbec sa nemastili, pribrala som, nie veľa, tak 3 kilá, no ja som chcela!!!, prsia sa zväčšili cca o číslo a to ma tešilo najviac, pre mňa to bol ako zázrak, ktorý nestál veľa....menzes trval cca 5 dní, takže super...no potom sa zrazu niečo zlomilo a jedného pekného dňa sa z tejto HAK stal pre mňa horor...prsia ma začali bolieť tak, že som si ich ani umyť nemohla, pleť sa zhoršila a hocikedy sa mi vyhodilo hocičo, špinila som hocikedy v priebehu cyklu, za deň 100 nálad a neustále depresie a plakanie pre nič, chute som mala ako tehotná, a nehovoriac o nafúknutom bruchu, bolestiach hlavy a stále som sa cítila ako na kolotoči, motalo ma zo strany na stranu...a chuť na sex??normálne som si začínala myslieť, že som frigidná, dovtedy sa na mňa praiateľ len pozrel a už som bola celá mokrá od vzrušenie a zrazu som tam dolu mala sucho ako na sahare...úplne pomýlená a nehovoriac o tom, že sa mi cca 2 dni pred menzesom pustil taky predmenzes, trval 1 deň, druhý deň nič a tretí deň rovno menzes, KATASTROFA a HUMUS!!NIKDY VIAC

zuzibublifuk

Ahojte všetky diskutujúce.Chcem vás poprosiť o radu.Aké máte skúsenosti s Triregolom?Môžem o brať ak mám problémy so štítnou žlazou? Alebo je táto HAK vysoko hormonálna?

NP

a čo ak som tehu, a užila som už 4 ks z blistra? nikde na ente so nenašla viac,len sa obrátiť na dr...ten môj "houby" vie :-(

zuzana111

nikaa...ja som tiez prechadzala a chranena si urcite...ak si das tabletku novej antikoncepcie v prvy den menstruacie,chranena si okamzite a ak ju uzijes iny den,tak chranena si za tyzden :)... Ja som praveze akne nikdy nemala, a ted to nejak naskakalo:( ...neviem ci mam menit,alebo vydrzat, ze to je mozno len reakcia na ine hormony??