Antikoncepcia Minerva

Súvisiaci obsah

žužu88

Ahojte, ja beriem Minervu asi 10 mesiacov...prvy mesiac som pocitovala trosku taku nevolnost, hlavne vecer a boleli ma prsia...no asi si len musel zvyknut organizmus...trosku sa mi aj zvacsili prsia a nepribrala som, mam pocit ze take dva kila dokonca schudla (ale nevie ci mala HAK na to vplyv)
Ja som sa rozhodla pre tuto HAK hlavne preto, ze som mala problematicku plet...sice sa to zlepsilo ale este to nie je ono...
Samozrejme kazda sme individualna a na kazdu posobi Hak rozne....tolko moja skusenost.

monaanona

ked som brala lyndinette 20 a nepribrala som z nej a teraz som presl ana minervu (obe hormonalne), myslite, ze by som tiez nemusela pribrat?alebo je sanca, ze telo bude reagovat inak, rovnako?

obe HAK su nizkohormonalne

dhd

habbs: ja osobne ju beriem zo zdravotnych dovodov, na odporucanie endokrinologa a gynekologa.. priroda ma neobdarila velkym mnozstvom zenskych hormonov. neviem co ine by mi mohlo "pomoct". Beriem ju uz vyse roka. Chodim pravidelne na rozne prehliadky. Zatial nevidim ziadny rozdiel medzi pritomnostou a rokom spat. Zatial vidim len pozitivne zmeny. Je to na kazdej zene, ako sa rozhodne. A k otazke ci som pribrala je odpoved ano. Par kil. Zaoblili sa mi boky, narastli prsia..

Habbs

Kazda tu hovori o svojich zdravotnych problemoch od antikoncepcie ,ale aj tak ich idete brat,smutne.Nechapem ako sa mozte nicit s tym svinstvom.Antikoncepcia vam znehodnoti cely vas pohlavny zivot a vase citenie a navyse ma velky dopad na zdravie.Lutujem vas.Po tomto sa z vas casom stanu frigidne zeny,o ktore nema zaujem ziadny chlap.

dankapp

ja by som sa chcela spytat, ze ked zacnem brat antikonpciu tak po akom case ma ucinky ze sa nemusim bat ze otehotniem???dakujem

opalka

prosim vas, viete mi pomoct?

neviem,ci treba vydrzat ten prechod z jednej HAk na inu,alebo mi nesadla minerva? neviem,ci sa to moze ukazat uz takto skoro

ale stale ma strasne bolia prsia, som nejaka naliata a chce sa mi stale vracat, kruti sa mi hlava

ked vam nesadla a zacali ste priberat, po akom case to bolo? prosim odpiste niekto, nechcem chodit na gyncu ako do pekarne po rozky

opalka

takmojich prvych 14 dni s minervou, ako anitkou,na ktoru sompresla z lyndinette20, je dost tazkych

prve 4 dni som mala migreny, a je mi uz asi tyzden vkuse na vracanie, prsia naliate a boliaaaaaaa

ale uspokojujem sa, ze je to prechodom zjednej HAK na inu... ci sa klamem? ved minerva sa nemoze ukazat za 2 tyzdne,ci mi sadla,alebo nie...hm?

niki/HU

Ahojte Kocky. Tak trosku ste ma vystrasili. Ja mam HAK uz 5 rokov. Teraz mi lekarka predpisala Minervu. Lebo som mala u koznej Roacutane a to sa jej teda vobec nepacilo. Ze toto je mensie zlo. A pritom vie ze za dva roky by sme chceli aj babenko. Ked som zacala brat tabletky tak mi prsia narastli dost. Boze aka som len bola rada. To vsak netrva vecne tak si to koceny uzivajte. Potom aj ked som zmenila (toto uz je 4) tak ziadne zmeny nenastali. Neviem ci som pribrala aj vdaka HAK ak ano tak za prvych 10 kil (mala som 188 cm a necelych 50 kg) som bola vdacna tych druhych si uz mohla odpustit ale skor si myslim ze je to zmenou v sportovych a stravovacich navykoch. Momentalne ma dost trapi aby sa koli liekom nestalo nieco buduemu babenku ked sa rozhodneme ze je cas. Telo si pameta. Ake mate skusenosti tie co ste brali a uz mate aj babo?

sofia320

ahojky ja beriem minervu a už teras ju začínam brať 6mesiac,, a mala som menzes normalne len po menzese sa mi ešte ukazovalo dva dni take ,, ako hlieny ale ružove slabe ,, poradte mi niekto čo to znamena,, díki