Bolesti chrbtice

brunetka28

No pekne a tá ju asi nejak ani nebolela, keď vás nenapadlo, že by to mohla spôsobovať práve ona. A už je to lepšie?

machiia

hej hej to mas pravdu. maminu bolievala hrozne moc hlava a nakoniec ako po fakt mnohoych vysetreniach sa zistilo, ze jej to vlastne ide vsetko z chrbtice

pisticka

niekedy je to ale aj naopak, ze cloveka trapi uplne nieco ine a na vysetreni sa napriklad zisti, ze to ide z chrbice, ktora ani primarne nemusela napriklad boliet

Elizabet22

Problemy s krcnou chrbticou sa mozu naviazat aj na ine problemy. Bolesti koncatin, migrena, mravcenie. Je to ho proste vela a clovek kolko krat ani len netusi, ze to prameni prave z chrbtice

erikalahka

Fuha, no ako tazko povedat, tusim som to tu aj niekde pisala, ze proste kazdy tie prejavy bolesti moze mat ine a tym padom aj ine nazvem to pridruzene prejavy. Tebe sa to teraz nejako zacalo objavovat?

Mario1222

Ahojte prosím vás môže súvisieť búšenie srdca so stuhnutymi svalmi krčnej chrbtice ? Väčšinou sa tomu pripisuje obmedzené dýchanie ale vraj to spôsobuje aj problémy na hrudi. Je to tak ?

kajomija

aurina no tak toto ti neviem povedat, ale pri pravidelnom uzivani si myslim ze niekolko dni tomu treba dat, kym sa to aj do tela dostane a zacne ucinkovat aby ti to povolilo :)

erikalahka

Aurina tak vies to je individualne. Kazdy tie bolesti pocituje a ma inak :) Moze ti to aj ze za niekolko dni mozno tyzdne, to mne sa takto tazko odhaduje :)

Aurina

Kajomija je to veru nepríjemné. Ale kdeže lepšie, to asi bude nejaký čas trvať kým sa to napraví si myslím, ak to mám nejako do hĺbky ,,prechladnuté" tak neviem že kedy to povolí. Erikalahka aha, a to by mi za aký čas pomohlo?