Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?

Príspevok v téme: Panna v 18 - poznate to tiez, alebo som sama?
valentinka

ahojte. mam uz 18, ale stale som panna. este som od chalana nedostala ani pusu... mala som par, nazvyme to rande, ale s tymi chalanmi sme sa ani za ruku nedrzali, bola som s nimi aj v kine, v bare, ale nic. jeden mi chcel dat pusu ale potom mi napisal ze sa bal, ze akoby som reagovala. pripadam si cudna. ako nevyzeram zle, ale akosi sa mi nedari najst chalana. ja viem, ze to ani nei je problem a na svete su ovela horsie veci, ale ja chcem vediet ci je este niekto taky kto sa v 18tich ani nebozkaval... alebo som sama? a cudna... dakujem a dufam ze mi niekto aspon seriozne napise nazor alebo podobnu skusenost...

ajja

jednoducho netreba sa do niecoho hnat, len preto aby to bolo, ze vsetky kamaratky maju priatelov, moje kamaratky mali chalanov uz od 15 a to len preto aby mali, a teraz sa sami hanbia za to co povyvadzali...,ked ze to nebolo z lasky, ale len tak z rozmaru

ajja

no vela je nas takych, ja pomaly 22, a ziadny vztah na obzore, ale je to o tom ci ty sama chces proste nejaky, vztah, mne asi vyhovuje byt single , ked pride ten pravy tak to budes citit, sice tiez som mala ake take pseudovztahy 2- 3 dnove, len tak akoze, ale tot vsio, o to to bude krajsie , ked sa ten pravi objavi :)

valentinka

tak baby som rada ze som vas tu nasla a ze nie som sama :) na dnes koncim ,idem relaxovat po tazkom tyzdni a dufam ze na toho valentina sa tu stretneme a pokecame a aspon na chvilu zabudneme nato, ze nam este nie je dopriate travit ten den s niekym.. majte sa pekne zatial

majka_

ja na priatela by som tiez cas nemala. nechcem nic uponahlit, aby som neskoncila ako tisice tych nestastnych zien, ktore sa zamilovali zo dna na den a vydali sa rychlo a rychlo sa aj rozviedli. radsej pockam o tej den-dva viac, ale budem stastna :o)

petiqa6

ahojte.. no tak takyto problem mam aj ja!! opat valentin, ako kazdy rok a ja zasa sama.. najhorsie je presne ako hovorite, ze z kazdej strany len pocuvat, ze co mu kupim, kam pojdeme, ako ho pekne stravime.. aj ja chcem:((( a strasne.. prezit s niekym taky krasny vecer, podarovat si aspon maly darcek.. ja neviem preco mi laska nie je dopriata.. alebo som ju este nestretla?? tak velmi tuzim byt milovana a milovat, az sa mi zda, ze to tak nebude nikdy.. naozaj si velmi zelam zalubit sa.. a hlavne stretnut cloveka, s ktorym sa to bude dat..

one love

mila valentinka ja mam 20 teda budem mat 21 a nikdy som nemala ziaden vztah s chalanom som sa uz bozkavala ale to bolo len zo zvedavosti bola som velmi zalubena ked som mala 15 lenze natrafila som na don chuana ktory mi sice vyznaval ako strasne ma miluje a vedel moju naivnu 15 rocnu hlavicku poriadne zamotat on bol vtedy o dva roky starsi mozno ma naozaj mal rad ale nedokazal lubit len jedno dievca bol to typ chlapca ktory ma jednoducho rad dievcata a vyznaval lasku kazdej jednej ja som to vtedy nechapala ani som to nechcela pochopit velmi som sa do neho zamilovala ano mohla som byt s nim ved to chcel aj on ale mne to bolo proti srsti byt s nim a pritom vediet ze ma na kazdom kroku podvadza chodili sme spolu vonku do jednej partie ked som ho stale odmietala tak zacal chodit s inym dievcatom a pritom mne stale tvrdil ze nikoho nema vedela som ze sa k sebe nehodime ja som bola neskusene mlade dievcatko dost naivne s prisnou vychovou a on 17 chalan jeden z tych ktori maju pocit ze im patri svet fajcil pil chodil na diskoteky bil sa lamal srdcia no to som vtedy nechapala no cosi vo mne predsa len dokazalo jeho sarmu vzdorovat aj ked som velmi chcela byt s nim moj rozum sa buril prestala som chodit vonku nevidala som ho no nikdy som na neho neprestala mysliet dostala som sa do tazkej anorexie chcela som schudnut aby som sa mu pacila stale som si vycitala co som urobila zle bol to najkrasi chalan z okolia a chcel chodit so mnou bola som celkom pekna a ked som sa dostala do anorexie a schudla som mala som u chlapcov este vacsi uspech no ziadneho som si nepustila k telu stale som myslela len na neho mam 20 jeho babka byva dom od nas a stale k nej chodi na vikendy no ja som ho napriek tomu celych tych 5 rokov nevidela je az neuveritelne uverit ze je to mozne ale asi sme sa jeden druhemu dost uspesne vyhybali ja som zlomila jeho muzsku hrdost a on moje srdce asi sme chceli na to obaja zabudnut jemu sa to aj podarilo a na kazdej diskoteke sa zaplietol s inym dievcatom zatial co ja som sedela doma a myslela som na neho aj ked v mojom zivote bolo viac chlapcov ktori mali o mna zaujem a dokonca sa mi niektori aj pacili lubila som len jeho myslela som si ze sa uz nikdy nezamilujem ze budem navzdy sama asi pred 4 mesiacmi som nahodne stretla jedneho chlapca bol odo mna o 9 rokov starsi zamilovala som sa druhykrat vo svojom zivote bolo to krasne boli sme spolu len jeden vecer na jednej spolocenskej akcii a bolo to krasne nikdy viac som ho uz nevidela ani tentokrat mi to nevyslo este stale som sama ale stalo to za to presvedcila som sa ze laska skutocne existuje prirodzena nevinna krasna ze to nie je len zvyk alebo puto ktore sa vytvori medzi dvoma ludmi je to osudovost a ja viem ze raz ked sa zamilujem bude moja laska opatovana a ja si na nu pockam lebo ten pocit stoji za to je skutocne nadherny ja verim na lasku na prvy pohlad verim na nu lebo som ju zazila a ak raz s niekym budem tak len z lasky a nie preto ze vsetci maju partnera a tito dvaja muzi mojho zivota budu navzdy moje velke lasky mozno aj preto ze nikdy neboli naplnene mozno prave preto maju pre mna take caro su uz len v mojich spomienkach a naveky im patri kusok mojho srdiecka

andy

Caute kocky tak teraz som prijemne prekvapena ja som si myslela ze v dnesnom svete uz ani niesu 18-19 ktore su este panny.Nic si z toho nerobte este mate zivot pred sebou a este si ho uzijete do sytosti.Proste neprisla ta prava chvila.Prajem vam vsetko dobre a aby ste si nasli chalana po akom tuzite cavte.

valentinka

majka, ja tiez mam toho teraz vela na priatela by som nemala cas, ale na nete si pisem s jednym fajn chalanom, skor muzom (ma skoro 30) a uvedomujem si vzdy ked si piseme, ze s niekym ako on by mi bolo dobre. aj keby sme spolu boli len pol hodinky denne, predsa len,priatel ako psychicka podpora sa vzdy zide. mat taketo vedomie, ze nieco mi nevide ako chcem, mozem za nim prist a on ma utesi, pohladka a povie ze to bude dobre. znie to ako keby mi to nemal kto povedat... hovoria mi to priatela (rozumej kamaratii :)) ale predsa len pocut to od frajera je iny pocit :) a ten mi chyba a ten by som aj chcela

majka_

neboj valentinka, na vysku sa dostanes a samozrejme, ze zmaturujes :o). ja som napr. cez casopis spoznala kamarata, u ktoreho som citila, ze mu mozem doverovat, ale nie je moj priatel (akoze frajer...). je to clovek, s ktorym sa mozem porozpravat. uz raz prisiel za mnou do mesta, kde byvam (hoci on byva na 2. konci republiky).
vies, ak mam tak priznat, tak mi moc ani teraz priatel nechyba. mam skolu, potom chcem ist pracovat, nasporit si peniaze a odist a osamostatnit sa.