Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

rebeka12

napadlo uz niekoho aj to,ze vlasy mozu vypadavat z toho neskutocneho bordelu vo vzduchu,ktory denno denne dychame?Je nas neskutocne vela,co sa borime tymto problemom.Myslim,ze nech sa akokolvek snazime,nevyrisime to.Vsimnite si zeny v starsich filmoch,ake maju bohate hrivy.Vtedy este ovzdusie nebolo tak zamorene.Ja som uz neskutocne vela penazi investovala do stice,pochodila doktorov(investovala do vsimneho,co by clovek neurobil,pre aspon zopar vlasov na hlave..)no vsetko bola a je marna snaha.

Chenelocka

roman aku tinkturu?ja i akurat vlasy umyvam v zihlavovej vode a to je vsetko a od vcera som zacala brat ten revalid..uz si vlasy nesudim fenom,nefarbim

roman08

chenelocka niekedy je menj viac s tou tinkturou to podla mna prehanas staci ked si ju vmasirujes len vecer aby si si nenarobila este horsie za druhe podla toho co tu citam sama seba stresujes co je zle stres tomu len napomaha za tretie kombinovat vela veci naraz si myslim ze skor uskodi ako pomoze a za stvrte ak ti tak moc padaju daj si kratsi strih nebudes to padanie tak vnimat a tym padom nebudes mat ani taky stres.

Chenelocka

ahojte ja som bola vcera v lekarni a kupila si revalid,pisu,ze 3x denne 1 tabletu,pri tazsich pripadoch po 2 tablety naraz,mne strasne padaju vlasy od rana ich vypadlo asi 50,neviem ci nezacnem brat dve tablety naraz....

:)

no tak ja som skusala tu tinkturu z chilli papriciek 4 dni som natierala aj 3 krat denne a vlasy mi padaju este ovela viac a zda sa mi ze z toho :( je to moznee ?

:)

ja sa strasne bojiim :( a ak mi ani ta kozna nepomoze tak uz fakt neviem cely den sa nemozem sustredit len musim stale mysliet na vlasy :(

zuzic

vies ja vlastne ani neviem, potom som si umyvala vlasy so zatvorenymi ocami aby som ich nevidela.ale teraz po tom pive je to lepsie. na chvilku pomahali aj tie kremiky od koznej ale iba na chvilu.