Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

roman08

inac babenky to pivo je dobre uzivat aj vnutorne tak dve tri pivka do tyzdna vypit ono pivo je vlastne medicina ked sa to s nim neprehana obsahuje aminokyseliny vitaminy skupiny B atie su dobre proti stresu a chmel ma tiez upokojujuce ucinky a dokonca som sa nedavno docital ze obsahuje aj estrogen t.j.zensky hormon ktory prave pri liecbe padania vlasov pri darcovskej urinoterapii pitia zenskeho mocu pokladaju za pricinu obnovenia rastu vlasov.

:)

no ja sa bojim ze to pivo nezaberie lebo dnes zatial najviac vlasov 200 a kazdym dnom viac a viac :( a to si davas len kd mas umyte alebo ako ? a nemas s neho mastne vlasy ? lebo ja hej

zuzic

:)aj mne co robili nejake vysetrenia vdetko negativne tak to hodila na pubertu a stres.este ze ten stres existuje na co by sa vyhovorila:D plesinku mam:( v strede jak sa zacina cesticka tak musim nosit vlasy nabok:(a na krajoch mam rieducke vlasky ale trosinku uz dorastaju take malinke...teda aspon dufam sak hadam dobre vidim:D ja ked som si dala prvy raz to pivo tak spoluziacky vsetky ze co pouzivam som nevedela ze je to az tak vidiet...o chvilu si zas idem dat to pivo no ma to jednu nevyhodu ze brat ho ochutnal a celkom mu zachutilo tak dufam ze ho uz nevypil:D:D:D

:)

no dnes som si dala to pivo a mam taky pocit ze mam hustejsie vlasy :) a bola som aj pre vysledky vitaminy mineraly su v poriadku aj pecen a ostatne veci a dnes som si umyla vlasy z minulych 100 sa to zvysilo na 200 :( a uz si davam 4 dni tu tinkturu z chilli ale vysledok ziadny :(

:)

ja uz neviem nepamätam si ale viem ze ich bolo velaa :) a aj tebe sa niekde vytvorila taka plesina ? lebo mne hej na boku :(

:)

tak ja som dnes bola u obvodnej a dala mi spravit vsetky vysetrenia som bola az prekvapena :) zajtra idem pre vysledky

Chenelocka

dakujem za rady,najprv chcem vyskusat domace recepty a ak nepomoze tak prejdem na vyrobky z lekarne,akurat som citala ze su dobre mega vitamis for hair,vraj je to v lekarni za 10E a tu na nete to ide po 20...a este ten revalid ci ako sa to vola len neviem ci to je aj bez predpisu...a dost to stoji,moja segra kupila svojmu priatelovi sadu vichy len neviem ci mu to pomohlo lebo oni zju v LNd,musim sa jej opytat.

roman08

zuzic si ma pobavila. ved ja som mudry z neba nespadol tiez som to len vycital v knizke este kedysi davno ked som sa trochu zaujimal o bylinky tiez som skusal vselico mozne cez oplachovanie cajmi ci uz zo zihlavy,orechovych listov a vseliakych inych byliniek na vlasy potom som si robieval aj tinktury napr.lopuchoveho korena,zihlavy az som narazil v jednej knihe o bylinkach na pivo a v mojom pripade to malo velmi rychli a 100% ucinok.a od vtedy mam pokoj,ale ta tinktura z tych papriciek tiez nebude na skodu ked nic ine aspon prekrvi pokozku a co tu pisete o tom spaleni vlasov,ze ci ich nemoze spalit tak to je podla mna nezmysel ono si toho vlastne na hlavu netreba davat vela len po kvapkach a jemne prstami vmasirovt do pokozky.