Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

sade8

odporúčam riadiť sa podľa lunárneho kalendára - je to super vec - neumývajte si vlasy ked je mesiac vo vodnych znameniach - Rak, Ryby, a 3korpion.......prave dnes je v Rybach - vcera aj dnes je v rybach - to mohlo zapricinit to ze sa ti vlasy zdaju mastne - take splasnute - vies o com hovorim.......treba si to prestudovat je to velmi zaujimave - najlepsie keby si si kupila knizku o vplyve mesiaca.

:)

no hej mam asi tak do pol chrbata :) ach jaj strasne sa bojiim mne ich pada kazdym dnom viac :( a vitaminy a mineraly mam v poriadku tak nemyslim ze uzivanie nejakych tabletiek mi pomoze

zuzic

:) to neviem...ja si nepamatam ake som mavala predtym nejak som na to nekladla doraz...ale to pivo odmastnuje naozaj. ale mas dlhe vlasy? ja som kedysi mala po zadok ale musela som sa ostrihat teraz mam po ramena.

:)

no to je cudne lebo mne vydrzia vlasy aj 3 dni a teraz uz ih mam mastne hned ako som si ich umyla a nemoze to byt zapricinene tym vypadavanim ?:(

dina123

Chenelocka, ja pouzivam obycajny caj, kt kupis v hociktorej lekarni, ci potravinach a po zmyti cajom si vlasy uz neoplachujem. Vlasy mi zhustli, ale nemam s nimi zasadnejsi problem. Podla toho co pises je tvoj problem vaznejsi mozno by si sa mohla skusit pozriet na stranku www.fiore-sk.sk znama chytila nejaku chorobu vlasovej pokozky a doslo to tak daleko, ze sa jej robila plesina a toto jej neskutocne pomohlo a teraz ma vlasy super kvality. A to nepresiel dlhy cas.

zuzic

s tou mastnostou je to pravda. ked si umyjem normalne tak den vydrzia pekne potom mastne a s pivom vydrzia ovela dlhsie pekne...

roman08

najlepsie pivo chutovo je jednoznacne topvar po nom saris a smadny mnich corgon a zlaty bazant su mocky takisto ako aj tie blavacke znacky.a to neni reklama to je fakt.

roman08

:) vlasy si najprv umy samponom a potom oplachni pivom potom uz vodou nezmyvat a vlasy by s piva mastne byt nemali.praveze som sa niekde docital ze ked niekomu mastneju rychlo vlasy tak je na to dobre pivo.

zuzic

fuj ale to pivo je hrozne nechutne...bleee pit ho teda urcite nebudem:D ale mozno dnes ochutnam este trosku...len nech si nenavyknem:D:D:D