Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

kikusb

mne čo predpísala doktorka tak mi vôbec nezabralo, našťastie som našla šampón ktorý konečne vyriešil moj problem

blanika15

myslim si, ze je to celkom normalne a bezne, kazda jedna sa istotne s tymto obcas stretne. ked uz to vsak prejde do takeho stadia, ze ich pada vela a casto, tak asi nie je nieco v poriadku aj po tej zdravotnej stranke.

ihlana

tiez mam rovnaky problem, ale u mna je to take pravidelne, proste deje sa mi toto kazdy rok presne v tomto obdobi, potom sa to samo nejako upravi.

mariarobotn

vlasy mi začali vypadávať asi mesiac dozadu, je to hlavne počasím čo som si zisťovala, tak to nejako prežijem teraz a uvidím

janulka78

chinín je ozaj prospešný na vlasy, ja som mala od milvy ten ich šampón a som bola nadšená, vlasy mi prestali vypadávať

adkanov1

ja som začala používať šampón s obsahom chinínu, je to presnejšie www.milva.sk, vlasy mi prestali vypadávať taktiež aj sú zdravšie a pevnejšie

Ivush92

Mne pomohli Revitalizing ampulky od My.Organics a k tomu Revitalizing shampoo a Fortifying conditioner, tiež z tejto značky. Prestali vypadávať a začali rýchlejšie rásť aj na miestach kde sa mi už robili akokeby také "kúty", keďže po pôrode mi vypadalo veľmi veľa vlasov. Tá značka nie je až taká známa u nás, v drogérke to nenájdete ale veľmi mi to pomohlo, mám to zo stránky bioma.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.