Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

lenca.

ludkovia, skusa uz niekto tu chilli palinku na vlasy? uz to mam nalozene vo flasi 2tyzdne, ale bojim sa, ze pridem aj o to malo vlasov, co mam...

MyMulka

ahojte.. prosim vas poradte mi co mam robit.. mam 14 rokov a mavala som strasne huste vlasy.. teraz asi posleene 2 mesiace mi tak zacali padat ze ked si umyjem vlasy tak mi vypadne priblizne 200 vlasov ked som to spocitala.. a to len po učesani.. pokazdej ked si chytim vlasy tam vi zostane asi 10 v ruke.. a ked potiahnem aj 20.. neviem co s tym mam rrobit.. uz skoro vlasy.. mam z toho depku rodicia mi nadavaju ze mi stale vypadavaju.. ze vsade su.. a ja som z toho uz uplne na dne.. pomozte mi prosiim...dakujem

roman08

jedno pivo a tou vodou si to mozes riedit ak nechces mat moc lepkave vlasi.ci ti s toho zacnu rast nove vlasy to ti neviem povedat ja si pivom preplachujem vlasy uz dobrych desat rokov ale nic take som si nevsimol aj ked je pravda ze som ho pouzival asi tri krat do tyzdna len zo zaciatku. ked mi prestali padat vlasy tak len tak pre istotu jeden az dvakrat do mesiaca.ktovie mozno ked to budes pouzivat dlhsiu dobu pravidelne teda aspon dva,trikrat do tyzdna mozno ti zacnu rast nove vlasy.

sofia30

chcem Vas poprosit. kolko dcl piva si vylejete na hlavu? riedite ho vodou, alebo ciste? pomaha to aj na rast novych vlasov? dakujem

zuzic

:) aha, dobry postreh :D sak mi aj brala krv ale akosi ma asi zabudla oboznamit o vysledkoch lebo si nepamatam ci mi nieco nechybalo...
RNG dakujeme za reakciu