Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

zuzic

Chenelocka blede pivo s 2 dcl vody a vmasirovala som si to do hlavy asi 3 krat do tyzdna. najskor su polepene ale to sa da lahko rozcesat.a pachnu mozno len 2 hodinky.
roman nevadi ze tu hovorim o tvojom recepte?

:)

jeej to je super ja som si myslela ze nejako 20 :)no tak urcite to najblizsie vyskusam :) ale aj tak zajtra idem k obvodnej a uvidim co mi povie

zuzic

:) ja mam 15 :) vies ani ja som tomu nechcela verit ale potom ked mi uz nic nezaberalo(ani zihlava) tak som to skusila. a pomohlo! skus to ved ta to nezabije len si to vmasirujes do hlavy a chvilku budes smrdet.to je vsetko. naozaj je to lacne a ucinne:D

sweet_lolitta

chenelocka, keby si to splachla vodou, tak by to malo tazko nejaky ucinok, takze urcite NIE. ja som si inak kupila prirodny zihlavovy sampon od logony, je super.

:)

mne uz nic nepomaha :( a to mam len 16 ach jaj to padanie sa stale len stupnuje uz nato nemam nervy zajtra idem k svojej lekarke a chcem ist aj na endokrinologiu a za mesiac idem ku koznej a neviete ci sa treba na tu endokrinologiu aj objednat ? a co sa tam robi ? neviem ci to s tymy vlasmi suvisi ale mam viac ochlpenia hlavne na krizoch aj na bruchu trochu atd ale to mam uz davno a predtym mi vlasy nepadali tak neviem :(