Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

Ivka 1

Devil da sa pomoct uzivanim prirodnych produktov /vceli pel,vitamin A,E,selen,vyvazene zmesy mineralov a hlavne pouzivanim samponov a tuzidiel na prirodnej baze.

Devil

Zdravim Vás. Asi pred 2 mesiacmi mi zacali vypadavat vlasy. Predtym som mal neskutocne huste a mierne kucerave kratke vlasy, potom som sa vsak rozhodol pre zmenu a uz nejaky ten cas si ich nechavam rast. Cim moze byt, ze mi tak strasne padaju? Nemoze to byt tym, ze tie slabsie a kratsie proste tu tarchu dlhych neznesu? Este by som dodal, ze v rodine plesatost nemame, tak dufam, ze nenarusim rodinnu tradiciu. Prosim poradte, ake vitaminy alebo co mam brat, aby mi vlasy zosilneli a prestali padat. Chcem mat dlhe vlasy, ale ak to bude pokracovat takymto tempom, na hlave mi nezostane ani vlaska :-((

dr.Lulinka

cawte (:
Mam 19 a zacali mi vypadavat moje dlhe vlasky. Je to cosi strasne. Skusam vselico a na nete sledujem postrehy ludi, co to maju tiez a vyjadruju sa ktomu. Ale nepisem koli tomu. Vcera vonku ma napadla tato cudna myslienka :D
Nezda sa vam ze zacali vypadavat vlasi castejsie mladím ludom? Ze ako keby sa geneticky kod cloveka pomali menil na plesavcou :D Ved takmer vsade som sa docitala ze stale narasta ludi co maju zaujem o podobne veci a dokonca aj o trasplantaciu vlasou. Co ked vazne bude rasa cloveka vyzerat ako legova postavicka? :DD

cudliprstik

Nikko - JA to momentálne tiež prekonávam. Nikdy som nemala krátke vlasy, pred týždňom som ich mala dlhé ešte do polovice chrbta, pred mesiacom boli ešte aj husté a mám ich prirodzene kučeravé. Momentálne mám krátky zostrih pod uši, taký výbuch kučier na hlave, nevyzerá to zle, ale strašne ťažko sa s tým vyrovnávam. Začali mi tak rapídne padať, že som bola nútená sa ich vzať.

:)

mne ked vypadne vlas tak mam taky malinky korienok a okolo neho taku vrstvu tuku alebo co to je uplne taky ako keby tukovy obal a preto sa nedostavaju ziviny ku korienku a asi preto mi aj padaju :( prosim vas neviete ako by som zabranila tvorbe toho tukoveho obalu ???? nejake pripravky alebo uz neviem co :( a preco to vlastne vznika ???

Nikko

No kocka.. ja mam to iste :( ale z rozdielom ze som chalan a mam 20 a za posledne 2roky sa moj uces rapidne zmenil.. chodieval som vzdy vygelovany a mal huste vlasi. Teraz bez gelu a :(
No ja pojdem na trichologicke vysetrenie. To je vysetrenie vlasou. Hladaju pricinu a take podobne veci.. oni by mali pomoct..

a ako sa vyrovnat z takou stratou? no to ani ja neviem.. taktiez mam stoho peknu depku :((

:)

caute mne padaju vlasy uz 3 mesiace a kazdym dnom sa to len zhorsuje vyskusala som uz skoro vsetko no nic nepomaha spravili sa mi kuty a vlasy mi ani nechcu rast velmi ja uz neviem co mam robit som uplne zufala taku depku som este nikdy nemala v noci nemozem spat ani jest mi uz nechuti neviem ako to mam prekonat :( aj vy ste sa tak citili ?

ja tiez

no cawte, tak som vyskusala ten REGHAAR, stoji okolo 3 eur, a neviem ci mi on pomohol, ale vlasy uz nepadaju,,,, pouzivam este sampon dixi je tiez lacny, ale nie preto som si ho kupila, ale kvoli tomu ze myslim si ze je tam viac tej zihlavy,,,, fakt to pomaha, mne vypadavaju vlasy ale o hodne menej, dala som sa aj ostrihat, ale dam sa este nakratko, mam otiz strasne jemne vlasy, take tenucke ako vlasocnice, tak si maslim ze aj kvoli tomu ze som mala uz dlhsie vlasy ze mi padali,, inak vzdy som mala kratke vlasy,,,,tak mam mozno slabe korienky vlasov,,,, to moze byt tiez problem pri vypadavani vlasov, ak nepomahaju pripravky, odporucam ist sa poradit s kadernikom, alebo ku kozmeticke o tom aka je vasa kvalita vlasov a co robit,,,,ale len v pripade ze pripravky nepomaha.....dufam ze som pomohla...papa

Filenika

Velmi odporucam zihlavu - velmi sa osvedcila pri nadmernom vypadavani vlasov a zvysenej tvorbe lupin. Stava zo zihlavy sa 3x denne vtiera do vlasovej pokozky.

Citala som o tom na webe velmi dobry clanok na -odkaz odstránený- - motivacne citanie, odporucam.