Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
kaa

ahoj.mam mensi probelm.uz dlhsi cas mi vypdavaju vlasy.no bola som uz aj u koznej a dala mi nejaku vodicku na rast valsov ci co ale moc to nepomohlo a potom este injekcie ale to len trosku zabralo ale pototm nci sa nezmenilo..trva ot uz asi priblizne rok a ak sa mam priznam tych vlsov som mala dakedy omnoho viac.vraj je to aj tym ze ich nosim v gumicke tak to neviem,to sa snazim redukovat ale aj tak...inac som zdrava...prosim poradte mi niekto co mam robit lebo vlasy co som mala sa mi pacili a rada by som mala take iste znovu..poskusala som aj vselijake domace recepty..seriozne dakujem..papa

jatiez

ahojte, som rada ze je tu tato tema, mne teiez padali vlasy, najskor len tak v trvani jedneho mesiaca pred vianocami asi dva krat,, a teraz asi dva mesiace, je to strasne, vsade mam oba vlasy, kazde rano si musim oberat postel od nich, mam ich vsade, a bohuzial niesom obdarena nejakzm extra haaarom,,,skor su normalne, len teraz strasne riedke,,,,dnes som si kupila sampon DIXI je lacnz s vytazkom z prhlavz a REGHAAR, da sa to kupit v drogerke,, dnes to idem vzskusat a napisem potom ako to dopadlo,, o pive som este nepocula a le ak bz mi toto nepomohlo skusim,,,, viem len jednu vec kvoli ktorej som si tieto pripravky kupila a to to ze na vzpadavanie vlasov je najlepsia ZIHLAVA,, moj otec je zastancom zdrvej stravz, no aj napriek tomu dostal moygovu porayku dos skoro 44r. on skoro kazdy den jedava zihlavu, nieco ako privarok,,, on ma aj genetickz dane mat podkovu, alebo kutz, aj riedke vlasz, no jeho vlasy su hustejsie po tom ako jedava tu zihlavu,, a popritom ide len cast z potravz do vlasov, tak odporucam si robit aj tinktury alebo odvary zo zihlavy,,,ja som to nerobila len kvoli nedostatku casu a zihlavy,, ale teraz sa uz do toho pustam,, tak akoze vazne vrele odporucam zihlavove odvary,,,ja som to vzskusala raz iba, a pomohloo, ale docasne, ale to je pochopitelne to treba viac krat, ale aj na otcovi vidno ako mu to pomohlo.....tak hor sa do toho....

Simka777

Nieje to reklamy trik, kedze ja tieto sampony nepredavam:DMne tiez padali vlasy a toto mi pomohlo.Je to podla mna preto, lebo tieto sampony neobsahuju ziadne chcemikalnie, co je super.Nahodou som to nasla na nete, lebo mam bezlepkovu dietu a objednavala som si nejake potraviny z bioobchodu, kedze tam kde byvam ziadny taky obchod nieje.Zatial som spokojna, vlasky mi rastu rychlejsie a niesu uz znicene

sweet_lolitta

nikko, jasne ze dorastie prosim ta, vlas ma max zivotnost 7 rokov na hlave, potom vypadne a narastie na tom istom mieste novy, pokial nemas poskodeny korienok.

Nikko

Simka.. Ved ak vlas vypadne tak nedorastie.. teda aspon to co som sa docital na nete..

To nebol snad reklamny trik ze aby si odteba ludia pitali link na objednavku ze?

Inak k tomu mojmu problemu mi nevie nikto poradit.. nechcem mat v 25-ke podkovu :((((

Simka777

Ja sa vobec necudujem ze vam padaju vlasy...fakt, ani jednej sa necudujem.Pouzivat sampony na chemickej baze, to skodi kazdym vlasom.Len sa to u niekoho prejavuje viac, u niekoho menej.Aj mne padali, hlavne po umyvani a cesani.Objednala som si cez internet, sampon a vlasove serum, bez pridanych chemickych latok.Jeden stoji okolo 7 eur, takze sa to da.Vlasky sa zlepsili, nepadaju.Da sa to kupit aj v bioobchode, odtade kupujem aj potraviny a citim sa aj zijem lepsie.Aj strava totiz posobi na nase vlasky.Dnes mam pekne, huste vlasy a co je najdolezitejsie, krasne rastu a niesu vobec znicene!

Nikko

Je tu niekto nato nejaky odbornik? Teda s kým sa da poradit alebo je toto len diskusia a pomoc samych sebe?

Ak je tu nejaky odbornik tak by som rad vedel, ze ci vlasi mozu naozaj zacat opet rast.. Zacinam pomali plesaviet a nechcem ostat plesaty.. mozno ak budem at aspon 30 ale teraz rozhodne nie..

Tak ak tu je niekto kto je nato nejaky odbornika lebo tak nieco tak napiste co mam zacat brat a podobne.. diky

hOops

Ahojte=o)Mne strasne zacali padat vlasy ale chumace:(pouzivam sampony a neviem co este mozne...Moze to byt tym ze nic nejem?dakujem:)

sade8

lea23

skus sa riadit podla vplyvu mesiaca - najdes to aj na tomto fore - zda sa mi to dobre - ja som to zacala presne robit - ani som nevedela aky velky vplyv ma mesiach na nas.